Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bele fér e egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele fér e egy kapcsolatba az ha a párom azt nézi a neten hogy mások hogyan "elégitik_ki" magukat mert másokra kíváncsi? Részletekért katt.

Figyelt kérdés

Kedves mindenki , ma este a párom megkérdezte hogy ismerem e az xy weboldalt .

erre én .: ismerem miért ? TE AZT NÉZED ???

erre ő .: Igen miért mi ebben a rossz ???

na és így kezdődött a vita ! Mondtam neki hogy engem az nagyon megbánt és lelkileg sz*rul esik ha ő másokat néz az interneten , erre ő meg csak anyit tudott válaszolni hogy "hát nem értem mi ebben a rossz" én kiakadtam , sírtam , soha nem gondoltam volna róla , de ő továbbra sem képes azt mondani hogy "jólvan kicsim , akkor nem nézem" mert neki attol függetlenül hogy a szex meg minden rendben van köztünk , attol függetlenül még kell az hogy másokat nézzen .. Én egy normális , szerelmi , leghosszabb távon elképzelt kapcsolatban nem érzem úgy hogy a páromnak másokat kellene néznie a neten ! Tudom persze van ilyen minden kapcsolatban de hogy lehet az hogy mégsem engem és a nyugodt életet választja hanem inkább nézi és nem érdekli ha megbánt vagy nagyon rosszul esik ez nekem .. és nem birja kimondani hogy oké , nem megyek fel az oldalra , mert te fontosabb vagy és az hogy mit érzel . Nektek hogy esne ? Veletek történt már ilyen ? Hogy reagáltatok ? Szerintetek ilyenkor mi a normális ? Ez szerintetek benne van egy nosrmális kapcsolatban ? Kérek mindenkit segitsen mert nagyon kivagyok ettől . Köszönöm .


2011. aug. 11. 23:09
1 2 3
 11/21 Kapitány_úr ***** válasza:

Jézusf@sza, ezek szerint lassan ott lyukadunk ki, hogy nem baj ha hetente több lány is markolássza a "fiú" játékát, mert "mi férfiak ilyenek vagyunk, és hát a kuki és a nuni nem érintkezett" :3

Ha valaki így áll hozzá a barátnőjéhez, akkor ott érzelmi szempontból nem vice versa a dolog. Ha boldog a két fél egymással, akkor ilyen probléma nem áll fent.

Jamesdarker, a párod egy szóval: éretlenhülyef@sz.


Lehangoló látni, hogy mennyi életképtelen fiatal létezik.

2011. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kapitányúr !

már vártam egy velem egyetértő ember kommentjét ..

ha egy kapcsolat működik akkor ne kelljen már a páromnak másokat nézegetnie .. persze ugyis nézni fogja de .. mind1 már mindent leirtam .. :)

2011. aug. 12. 00:25
 13/21 Kapitány_úr ***** válasza:

Flört esetenként, vagy egy "de jó dudája van annak a csajnak" benyögés a haveroknak részemről sem para, _de_ nem a barátnő előtt. Csakhogy itt megközelítőleg sem erről van szó.

Ez amolyan aztak*rvadefüggetlenvagyok magatartás, ami szerintem nem igényel több hozzáfűzni valót.

Szerintem szépen nőiesen b@szd pofán, és küldd el a f@szba szellemileg művelődni "egy kicsit" - aztán na; de ne ámítsd feleslegesen magadat.


Ja, és:

18/F

2011. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Kapitány_úr ***** válasza:
(sry, a trágárságomért, de ezeket látva/olvasva nem hiszem, hogy másféleképp' jobban ábrázolhatnám az álláspontomat)
2011. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
most az "elfogadom" és a "nemidegesitem magam bárhogy bánt is" státuszba léptem .. bár tudom hogy csak fályni fog ha meglátom hogy huu már megint másokat néz a neten mert szerinte ez tök nincs kapcsolatban az érzéseimmal "csak féltékenységi jelenetet rendezek" ja igen .. ezért még ő huzta fel magát hogy "nemszereti a féltékenységi jeleneteket" okés , akkor nem kapja csak nem tudom ennek így mien lessz a jövője , pl meglátom aztán kiborulok ő megharagszik és ez fog menni vagy mi ? O_o na mind1
2011. aug. 12. 00:47
 16/21 Kapitány_úr ***** válasza:

Mókás olvasni a kommentjeidben ezeket a "namind1" meg "ilyen hát ilyen" jellegű mondatokat.

Nézd, úgy vettem ki a hozzászólásaidból, hogy te igazából nem érzed jól magad (most) mellette, sőt kifejezetten megalázott szerepét töltöd be, vagy mi; de, hogy nem vagy boldog, az biztos. Ebben az esetben, ez a "gyönyörű" kapcsolat csak időpocsékolás.

Döntsd el, hogy szereted-e őt annyira, hogy megvárd, amíg megváltozik. Hogy vannak-e olyan dolgok, amik mindezt ellensúlyozzák, stb.

(Személyes véleményemet már kifejtettem)

2011. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hát köszi szépen .. szerintem te segitettél a legtöbbet .. :) de megéri :) és együtt maradunk :) meg nagyjábol megbeszéltük ezt a témát .. igaz nem tudom vajon mien lessz majd evvel ujbol szembesülni és fapofát vágni az egészhez de majd valahogy menni fog ..
2011. aug. 12. 01:10
 18/21 Kapitány_úr ***** válasza:

Szívesen :)

Minden jót!

2011. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

szakítottunk :D szerencsére :D

( még akkor , csak most kommentelek )

2012. febr. 11. 18:10
 20/21 anonim ***** válasza:

szerencsére?

miért?

2012. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!