Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalabb, de többet tud? Merjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb, de többet tud? Merjem?

Figyelt kérdés
A helyzet, annyi, hogy 2 évvel fiatalabb a barátom, és ő már 4 lánnyal feküdt le, én meg csak egy fiúval, de az tartós kapcsolat volt. Félek, bármit is engedni neki, mert valahogy úgy érzem fiatalabb, és többet is tud.. Lehet nálunk valahogy más szokások voltak ex barátommal? Ezt nem húzhatom sokáig
2011. aug. 12. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi bajod van?Mi a kérdés?Azért nem fekszel le vele,mert tapasztaltabb?Egy kapcsolatban az egyik fél mindig tapasztaltabb...
2011. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2011. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is fiatalabb vagyok a barátnőmnél....de én tudom mit kell csinálnom hogy kapjak valamit...


Három lehetőség van....vagy eldöntöd magadban hogy engedni fogsz neki vagy megvárod míg kitapasztalja hogy mit kell csinálnia ahhoz hogy bevadulj vagy soha nem adsz neki semmit...

2011. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez de hülyeség. Azzal fekszünk le, akiben fenntartás nélkül bízunk, akit szeretünk. Nem azzal, akitől félünk, akinél felmerül a gondolat, hogy ilyen előfordulhat. Várjatok még szerintem egy kicsit, ismerjétek meg egymást. Nem húzhatod sokáig? Ha türelmetlen, akkor jól gondold meg, hogy tényleg szeret-e téged.
2011. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!