Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha 14évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 14évesen nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
lettek volna csak nekem nem igazán jöttek be az illetők.. igy hát nem lett közöttünk semmi.
2011. aug. 12. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
nem gáz hanem folyadék! tanuljálá kémiául !
2011. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
nekem 16 évesen volt az első... de mivel a mai világban már a 12 éveseknek is pasijuk/csajuk van.. az ő körükben biztos gáz, de az idősebbek körében inkább felháborító hogy ilyen fiatalon már szexelnek is :/ 20/L
2011. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Oviban nem volt barátod?
2011. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Így igaz, utolsóval értek egyet. Nem kell neked még pasi... amúgy is csak a baj van velük. :) Nekem 1 bőven elég volt. 15/L
2011. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát ovis szerelem (:

amugy köszi nektek.

2011. aug. 12. 11:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze! Nagyon nagy gáz. Te jó Isten, milyen világban élünk? Ezen a területen nem kell felzárkóznod a többséghez. És csak azért ne legyen, mert a kortársaidnak akarsz megfelelni. Ne akarj mielőbb felnőttnek látszani, hidd el a gyerek kor ha elmúlik, az már soha nem tér vissza, a felnőtt kor viszont nagyon hosszú és még sok mindent lesz lehetőséged kipróbálni.
2011. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, neked gáz-e. Szerintem ennek a feltételezése is gáz már, hogy ilyen fiatalon ezen kéne stresszelned. Én az első barátomat 18 évesen ismertem meg, azóta is együtt vagyunk. Régen engem is zavart, hogy nem volt senkim, de nem akartam olyannal összejönni, akit nem szeretek úgy igazán, hanem csak hogy mutogassam, én ezt idő és érzelem pocséklásnak tartom. Az érettebb fiúk tisztelik és becsülik az olyan lányokat, akik nem adják magukat könnyen, habár egy ideig még nem fogsz ilyen fiúval találkozni a körödben valószínűleg. :) 20/L
2011. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2011. aug. 12. 11:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz:)

Nem mindenki környékén vannak jó pasik:"D

2011. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hátigen ezigaz :D

és köszi.

2011. aug. 12. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!