Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat a fiú? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a fiú? Részletek lent, légyszi értelmes válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves lány és egy 18 éves fiú.

személyesen még nem beszéltek, csak szemeztek egymással.

De egyik este beszélgettek levélben, és a fiu 1 óra beszélgetés után beírt valami hasonlót: ma rájöttem, hogy annyira szép a mosolyod, és hogy nagyon jól nézel ki.


A lány attól fél, hogy a fiú csak ki akarja "bókolni" a bugyijából. Menyi arra az esély, hogy a fiúnak semmi szexel kapcsolatos szándéka nincs. gondolok itt a pettingezésre is. Mert a lány úgy érzi, hogy még nem áll kész egy e-féle komoly kapcsolatra.


2011. aug. 12. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik ismerkedj vele. Akkor rá fogsz jönni mik a szándékai.
2011. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hmm. Barátkozz vele, menjetek el sétálni, esetleg kutyával, az eltereli a figyelmet... én is 15/L vagyok, és 20 éves srác tetszik, mis is most így vagyunk, de ha nem akarod még a szexet, nem erőltetheti rád...
2011. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Menyi arra az esély, hogy a fiúnak semmi szexel kapcsolatos szándéka nincs."


Nulla, ilyen nem létezik. Minden út Rómába vezet, ahogy mondani szokás. A valódi kérdés az, hogy tisztességes szándékkal teszi-e, amit tesz, vagy *csak* ennyi a szándéka.

2011. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 12. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy csak meg akarja dugni!
2011. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!