Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nehany honapja szakitottunk a baratommal es azota nem is beszeltunk,nem is lattuk egymast,nem tudunk egymasrol semmit.Sokat veszekedtunk mig egyutt voltunk de megis vmi osszetartott,csalodtam benne tobbszor is,nagyon megvaltozott mig egyutt voltunk s mikor azt mondtam legyen vege mert ez mar sok,akk o nem akarta, mikor erezte h en feladom akk mindig csinalt v mondott vmit es ugy viselkedett mint regen mint az a pasi akit megismertem.Vegulis aztan szakitottunk,es ahogy mondjak az ido segit,mert nekem is segitett kezdtem kicsit elfelejteni,de neha ugy ramtor a hianya annak ellenere is h tudom igy volt a legjobb mert egy kocsog volt.Probaltam magammal megertetni h kapok jobbat nala es h elkell felejtsem de nem megy sehogy sem,foleg mikor akaratlanul is eszembe jutnak a szep dolgok na akk nagyon szarul vagyok.Probaltam masokkal is ismerkedni,talalkozgatni mas pasikkal de nem megy,nem tudom mert talan nem vagyok kesz meg egy uj kapcsolatra v nem tudom mi az oka.Lehet hujeseg de vmi otlet am segit felejteni,mert meg az a sok rossz is ami tortent meg az sem segit abban h elfelejtsem.


22/L


2011. aug. 12. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Foglald el valamivel magad pl. sportolj sokat, dolgozz... h kevesebbet gondolj rá.
2011. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az Előző mondja.

Mikor nekem ilyen gondom volt, eljártam kickbox aerobickra, és nagyon jó hatással volt rám! Továbbá: töröld ki a képeit a telefonodból - ha vannak. Töröld ki a szép sms-eket, ha még megvannak. A számítógépeden lévő képeket nem mondom, hogy töröld ki, de dugd el egy almappába, aztán rejtsd el, hogy ne is lásd. Ha kaptál tőle ajándékokat, azt sem mondom, hogy dobd ki, de dobozold be egy időre.

Mikor én a Te cipődben jártam, nehéz volt az sms-eket kitörölni, meg a képeket, meg minden emléket, de muszáj volt. Nagyon-nagyon nehezen vettem rá magam, de megtettem, és azóta is hálás vagyok magamnak a döntésemért.

Járj el bulizni a csajokkal, ismerkedj bátran, próbáld meg máshogy felfogni a dolgot: az életben minden okkal történik. Nem véletlenül nem vagytok már együtt. Lehet, hogy jó volt, de hidd el, jön majd egy jobb, aki megbecsül és megérdemel Téged, és akivel még boldogabb leszel. Nyilván nem neki szánt Téged a sors, és nem akar kicseszni veled, csak ki akar nyitni előtted egy Új Ajtót. Emlékszel a szép dolgokra? Oké, tényleg szépek lehettek. De majd csak ezután kapod meg a legszebbeket, ha képes vagy hajlani a változásra.

Ezt most elég durván írtam le, de azért mondom, mert nekem annak idején ezek a gondolatok és tevékenységek segítettek, és remélem, hogy neked is fognak, és sikerül elfelejtened őt. :)

Ja, olvass csajos könyveket, amik a pasikról és a szexről szólnak. Vagy éppen más témájút is olvashatsz, amihez csak kedved van.

Csinálj programokat, még nyár van. Menjetek el valami koncertre a barátaiddal, menj el kutyát sétáltatni (ha van kit sétáltatni, és eddig nem tetted), kezdj el egy új nyelvet tanulni, rendezd át a szobádat, stb.

Ez mind-mind segíthet!

És az egyik legfontosabb: ne keresd, ne írj neki, ne hívd, ne akarj vele találkozni. ;)

Szép napot!

2011. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ismerős. Velem is ugyanígy van. Vagyis hasonlóan. Én pl bizonygattam magamnak h nem érzek semmit meg jó így de persze nem így van. Szeretem. Szerintem adjatok még egy esélyt ennek a kapcsolatnak. Lehet új dimenzióba léptek és már mások vagytok mindketten, máshogy látjátok a dolgokat. Ha összetartoztok, előbb-utóbb úgyis együtt lesztek.
2011. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat...hat igen nagyon nehez volt az smsektol megszabadulni de megtettem rogton szakitas utan es nem bantam meg,soha nem hittem h lesz erom ezt megtenni de sikerult...a masik dolog h o mar nincs az orszagban ugyh keves az eselye h meg fogunk talalkozni es kibekulunk es ez a tavolsag segitett vmilyen szinten a tovabb lepesben,persze en is minden kapcsolatot megszakitottam vele meg skyperol is toroltem h meg veletlensegbol se beszeljunk mert ugy csak meg nehezebbek lennenek a dolgok...tudjatok fura az h tudom h mi tobbet nem fogunk talalkozni mert nem jon vissza az orszagba es megis ez a tudat sem segit h mar tul legyek teljesen a dolgon...vannak pillanatok amikor ugy erzem tenyleg nem erdekel mar es tul vagyok a dolgon de ez nem igy van sajnos.
2011. aug. 12. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit most leírtál... Mintha én írtam volna. Újra és újra visszatérnek az érzések, egyszer úgy gondolom, hogy meghalok érte, itt és most, néha pedig úgy, hogy egyáltalán nem érzek iránta semmit. Hullámokban jön... :)

Nekem is nehéz felfogni, hogy köztünk soha az életben nem lesz többet s.e.m.m.i. :/ :)

2011. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat biza nehez felfogni,vagyis olyan hihetetlen nem tudom...a masik ami meg nagyon zavaro mikor jonnek a huje haverjai a huje kerdeseikkel h mi a szitu T-vel tartjuke a kapcsolatot,hat b*szki ezzel aztan nagyon tudnak idegesiteni
2011. aug. 12. 13:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!