Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vele maradjak?

Figyelt kérdés
A barátnőm folyton azzal idegesít és azt vágja hozzám hogy nem tudom kielégíteni és hogy nincs orgazmusa. És ez nekem nagyon fáj, amúgy én vettem el a szüzességét én vagyok az első neki. És 18 éves . Mit tegyek? Vele maradjak? Ritkán van orgazmusa, habár az előző barátnőimnek pedig mindegyiknek volt rendesen, csak neki nincs.
2011. aug. 12. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
húúúúú te nagyon gyökér barátnőd van, hagyd ott.
2011. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

próbálkozz mással. Vigyél valami újat az egészbe

ha ugy sem megy, akkor sem biztos,hogy a te hibád:)

2011. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet "nem szeret" vagy téged vagy a szexet...ha nem élvezi egyiket sem akkor megjátsza magát és jóhogy nme megy el-persze ez csak tipp...ha sürün kapod ezt meg tőle ne várj sokat a kapcsitól vagy vegyetek vibrátort ha azzal se megy akkor nem veled van a baj...de elég ha magát ujjazza vibri helyett....vagy próbáld megkeresni azt a bizonyos G pontját
2011. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha neki rossz, akkor szakítson ő ;) egyébként lehet, h csak annyi a gond, h nem tud hüvelyi úton élvezni. ez nem a te hibád és van megoldás is: izgasd a pöckét (szájjal,kézzel,makkal) és nem lesz gond többé :)
2011. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
wááá én sose mondanék ilyet annak akit szeretek :O 22 éves lány vagyok... nem tudom miért de eddig minden barátomnál volt orim... csak a mostaninál nincs.. pedig már 4 és fél éve együtt vagyunk... és nem vele van a baj.. mert mindent megtesz értem... valami miatt nekem nem megy.. :/ nem mindig a pasi hibája szerintem.. de mondjuk engem nem is érdekel.. :D jó vele az ágyban nagyon és nagyon szeretem is... :$ az meg hogy orgazmus érzés :D hát megoldom magamnak... és igen képes lennék vele így is élni egy életen át :) mert a szerelem a legfontosabb... :) szal ha a te bnőd ilyeneket mond neked.. akkor hagyd ott és keressen valaki mást... nem szeret eléggé... ezek szerint....
2011. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!