Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vele vagy maradjak itthon? Hosszú.

Figyelt kérdés
Lassan 1,5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, néha veszekedünk, de ezenkívül minden rendben. Ő ott szeretné hagyni munkahelyét, és visszamenni apujához dolgozni, de viszont ahhoz el kellene innen költöznünk. Neki ott a családja, mert most már anyuja is felköltözött Pestre, és ami itt van vidéken házuk (ahol most mi lakunk), el akarja adni. Nekem viszont itt a családom, és már megbolondulok, ha erre kell gondoljak hogy el kell mennem, és hogy csak max hétvégén láthatnám őket, nem pedig minden nap. Nem vagyok velük annyira jóba (családommal), de rossznak se mondható a kapcsolatunk. Mennék is meg nem is, de nem tudom eldönteni.
2011. aug. 10. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj és bontakozz ki, de ne égess fel magad mögött mindent, h vész esetén nyugodtan visszajöhess! :)
2011. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 k4lm0p1r1n ***** válasza:
minden ember életében eljön a pillanat amikor döntenie kell hogy marad a szülői ház védelmében vagy tesz egy lépést a nagyvilágba... másfél év az még nem olyan biztos mint kéne, de ettől függetlenül szerintem próbáld meg. ha nem tetszik még mindig hazamehetsz, a szüleid tárt karokkal fognak várni.
2011. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj! Ha el tudod magad látni ,akkor go! Szülői házban nem látsz világot.
2011. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj és élj! :)
2011. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!