Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Volt egy szerelmem egész eddigi rövidke életem során, 19 éves vagyok. Már lassan 3 éve vége a kapcsolatunknak, ami másfél évig tartott, mert történt egy botlás az én részemről. Akkor nem éreztem azt, hogy mennyit is jelent nekem Ő igazából. Szóval megcsaltam. Aztán ezt megtudta. De amúgy ez egy igazán tényleg szép szerelem volt mindkettőnk részéről, aztán én nem akartam beszélni vele kb. 2 hónapig és akkor kezdtem el érezni azt, hogy nincs még egy olyan, mint Ő. Idáig senki nem volt hozzá hasonló és minden fiúba Őt keresem. Azóta neki már van barátnője, de egyik haverjától hallottam, hogy a szakítás után majdnem egy évig nem tudott más lányokra rá nézni meg hát én is láttam, hogy nincs barátnője, fogyott 8 kilót pedig nem volt duci se egyáltalán. Nem hiszem, hogy akarna tőlem valamit is, nem merek neki írni, hogy még mindig csak Őt szeretem, nem akarom felbolygatni a régi érzéseit. Meg hát barátnője is van. Nem tudom, normális, hogy 3 év után még mindig ennyire szeretem? Csak ezt el szeretném neki mondani, nem akarom, hogy vége legyen a kapcsolatának, nem akarom a boldogságát tönkre tenni. Hogy tudnám kiverni a fejemből?:/
2011. aug. 13. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet... de nálam csak 3 hónapja történt szakítás... nekem is első szerelem volt. Az első szerelmet sosem fogod tudni elfelejteni. Egész életedben kísérteni fog, meghatározza a későbbi kapcsolataid. De azért próbálj lazítani. Menj el barátokkal ide-oda bulizni meg egyebek, egyelőre légy egyedül. És ha már túl léptél, keress új szerelmet. Rem. tudtam segíteni :)
2011. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira édes vagy! :)


Ez olyan szép, hogy valaki több év múlva is tud szeretni valakit. Bár én találnék ilyen lányt.

2011. aug. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszek abban, hogy a szerelmet keresni kéne. Meg abban se , hogy van "második szerelem" ez egy olyan érzés, amit csak egy ember érdemel meg. És persze, ettől függetlenül elmegyek bulizni meg a barátaimmal, csak az érzés még is bennem van:/. Az a baj, hogy az utána lévő barátaimat is csak megbántottam, mert a kapcsolat közepén rájöttem, hogy ő nem Ő. Lehet, hogy remete életmódot kéne folytatnom.
2011. aug. 13. 01:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos, nálam olyan a szitu, hogy 14voltam, mikor összejöttem az akkor 23éves barátommal (nem kell megbotránkozni)

Ő volt az első nagy szerelmem. 3év után jött egy elhidegülés, majd egy új srác, akinek nem kellett volna... Ez szerencsére csak 2hónapig tartott, de nem volt szerelem... Szerencsére semmi komoly (szex) nem volt köztünk. Időközben rájöttem, még mindig a 3éves kapcsolatomból való fiút szeretem. Megbeszéltük, mindketten hibáztunk.


Most 22éves vagyok, és még mindig szeretem őt... Nem olyan lángoló érzésekkel mint újonnan, de határozottan szeretem.


Viszont...


Mivel a te esetedben neki már van másik barátnője... És ha vele boldog, akkor nem érdemes belepiszkálnod...

2011. aug. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
megcsaltad? totál megérdemled, hogy szenvedj. talán legközelebb meggondolod majd a dolgot.
2011. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
R*banc vagy, kész!
2011. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kondor Judit ***** válasza:
Aki egyszer megcsalta a párját az többször is megfogja csinálni,így jártál,előbb gondolkodtál volna.SZENVEDJ CSAK!
2011. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb ilyen dolgok miatt flúgos a csajok többsége! Te sem vagy kivétel! Megérdemled a sorsodat! Egyél két évig száraz kenyeret,mond el minden ismerősödnek hogy mi a bajod és ha mindezt kibírod megérdemelsz még egy esélyt.Egyéb más esetben nem.
2011. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy szegény lány tanácsokat kér és ti meg leoltjátok és ennyit tudtok neki írni hogy ribanc. Menjetek inkább innen és inkább ne írjatok semmit. Érzéketlenek. Mindenki hibázik.

Egyébként ez teljesen normális, hogy még mindig szereted. Mindenkinek egy igazi van. Szerintem írj neki, veszteni nem veszthetsz vele. Lehet, hogy ő is ugyanígy érez. Te csak azt látod, hogy neki barátnője van. Biztos ő is látta, ha neked volt pasid. Ha összetartoztok, akkor megtaláljátok egymást újra.

2011. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Furcsa, hogy leribancoztok. Én is gondolkoztam ezen rengetegszer. Aztán rájöttem, hogy attól mert smároltam egy fiúval, amit rögtön utána őszintén megbántam, inkább ostobának nevezném magam, mint ribancnak. És mi az, hogy ha egyszer megteszem többször is megfogom? Tartom már annyira érettnek magam, hogy tanulok a hibáimból. Annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy szenvedjek csak tovább köszönöm, már szokóban van az érzés.


Köszönöm utolsó a tanácsot.:)

2011. aug. 15. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!