Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném őt vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném őt vissza?

Figyelt kérdés
Megismertem 1 lányt 1 gójahét alkalmával akkor azt mondta h bejövök neki de azért nem jár velem mert nemrég esett át 1 kapcsolaton és még idő kell neki meg nagy a távolság és majd iskolakezdéskor lehet rólla szó de most meg 1 másik fiúval jár hogy szerezhetném vissza? Csak normális válaszokat írjatok ha nemtudtok normálisat írni akkor injább ne írjatok!
2011. aug. 13. 14:41
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Visszaszerezni csak olyat szokás, aki már egyszer veled volt. Ha neki most van kapcsolata, akkor nem szép dolog tőled, hogy fel akarod dúlni, főleg ha boldogok együtt. A halogatás meg csak azt bizonyítja, hogy nem akar tőled semmit. Szerintem tegyél le róla és keress mást!


Ja és nem tudom, hogy vagy elsőéves, de remélem nem felsőoktatásban, ha így írod le, hogy GÓJA... istenem.

2011. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem véleménnyilvánítást akarok hanem tanácsot am 9.-be meek


14/f

2011. aug. 13. 14:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Am még annyit tennék hozzá:furcsa dolgokat csinált pl.: mikor odamentem hozzá hogy átöleljem akkor ellökött magától és arrébment de pár órával később beszéltem a barátnőjével ak ő jött oda hozzám és ő ölelt át de nem úgy mint 1 dejóbarátokvagyunk hanem átfogta a derekam és hozzámbújt.
2011. aug. 13. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
rájött közben hogy mégse akar hárítani. figyelj, ha van barátja, és nem te vagy az, miután már bepróbálkoztál nála, az elvileg azt jelenti hogy nem te kellesz neki. Amíg nem volt a másik srác, talán elfogadott volna téged is, ezért nem utasított el egyből. Persze az is lehet, hogy csak azért jár a másikkal, hogy féltékennyé tegyen, és rávegyen téged arra, hogyha valóban kell neked ő, akkor küzdj érte... nos ez nem túl valószínű... Jobb lesz ha inkább keresel egy lányt, akinek te kellesz. Vagy ha nagyon szereted, akkor várj rá, amíg szakítanak:) Persze kedveskedhetsz neki így is, hogy ráébredjen az érzéseire irántad:)... csak aztán ne lepődj meg ha elutasít, vagy a barátja beveri a képedet...:) beszélgess vele! azt csak szabad!
2011. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!