Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik mindig ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez velem?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, Ausztriában élek, van egy BMW X6 Tycoon-om, saját házam, mindenem megvan. Általában minden lány csak arra hajt, hogy vegyem meg neki ezt meg azt, utána 2-3 napra rá megcsal/dob. Tényleg csak a pénzem miatt szeretnek?
2011. aug. 13. 15:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nem kellenek ajándékok tényleg.Egy szál virág,de az is maximum 1hónap után.Nem kell elvinni drága éttermekbe..Elég ha egy parkba sétálsz el vele és egy fagyit fizetsz maximum.

A kocsid pedig hagyd a garázsban még jó sok ideig.Eszedbe se jusson ide-oda furikázni a csajokat kocsival.És ne hívd fel őket a saját házadba se,menj inkább te hozzájuk és nézd meg ők,milyen körülmények között élnek!

Utána már könnyebb lesz válogatni.


Más.

Egy X6-os bmw-vel,ugye te is tudod,hogy csak a nagyzolás és a feltűnősködés látszik.Egy sokkal hétköznapibb autót kellett volna választanod. Pl egy saabot,vagy egy volvo-t,vagy bármilyen másikat ami nem terepjáró és nem is tipikus bmw,vagy mercedes...

2011. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Volt egy Volvo S80 Heico, de azt az autót meguntam, és lecseréltem. Nem lenne nagy dolog autót cserélnem, mert a fateromnak autókereskedése van. Sokkal kihívóbb autót is választhattam volna, mint mondjuk egy Ferrari 458 Italia, de mi értelme van? Nem akarok ennyire kitűnni a tömegből! Itt Ausztriában annak aki gazdag legalább 10 milliós autója van, vagy bőven afelett. :/
2011. aug. 13. 15:53
 13/30 A kérdező kommentje:
Ráadásul ez egy X6-os Tycoon, a Tycoon pedig tuningolt. A Hamann tuning csinálja ezeket a kocsikat meg, és kissé eltér az áruk az alap X6-ostól.
2011. aug. 13. 15:54
 14/30 anonim ***** válasza:

Jajjj nem kell megmagyarázni,figyelj lényeg,hogy egy valóban feltűnő autót választottál.Még ha Ausztriában mások a fizetések,azért egy bmw mindenhol túl jónak számít.(amerikában is).

Szerintem cseréld le valami kevésbé hivalkodóbbra :)

És ne fuvarozd vele a csajokat :)

2011. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Ja és fel fejjel,nem maradtál le semmiről.

Most,hogy volt már pár csajod,legalább szereztél egy kis emberismeretet,és ezentúl szűrd ki jobban a csajokat.Próbáld meg őket kiismerni aztán ha valami nem tetszik bennük,és elkezdenek ajándékokért kuncsorogni szakíts velük!ártani nem fog :)

2011. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

de szerencsés életed lehet :)

szerintem ne a pénzeddel tűnj ki, a lányoknak szerelem kell legalább is nekem :( bár a pénzzel sok mindent meg lehet venni.

2011. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek vannak, csak én 14 éves vagyok :P
2011. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz:

Vagy a saját köreidben ismerkedsz, esetleg szüleiden keresztül (kicsit abszurdnak hangziik, de ha jómódúak, akkor nagy valószínűséggel a barátaik is azok, és egy-egy összejövetelen ismerkedhetsz. Ki tudja, lehet hogy édesapád egyik ügyfelének van egy gyönyörű és kedves lánya:))

A másik lehetőség, hogy eltitkolod a pénzed. Ehhez nem kell új kocsi. Járhatsz néha gyalog vagy biciklivel is. Ha például sétálsz egy parkban, esetleg ha van kutyád, akkor vele, senki nem mondaná meg hogy milyen kocsid van. (a kutyasétáltatás személyes példa, én úgy ismertem meg a vőlegényem) Ha találkozol egy helyes lánnyal, beszélgettek, fagyiztok, moziba mentek az teljesen átlagos. Nem kell neki ajándékot venned. Esetleg ha egy hónapja vagytok együtt meglepheted csokival, ha fél éve, akkor vehetsz neki egy cipőt, egy évesen ékszert. Nyaralni csak hosszú (2év+) idő után kéne vinned.


De most hogy belegondolok végtelen sok lehetőséged van még... Baráti összejövetel, céges rendezvény, munkahely, esetleg nyaraláson... Ha elmész egy ötcsillagos hotelbe akkor valószínű gazdagokba futsz. Ha pedig olcsóbba mész, nem feltételezik a milliókat... és máris van közös program:)

esetleg nyelvtanfolyam, vitaklub, nem tudom... olyan hely ahová az ember elsősorban nem ismerkedn jár... mert jobban megismered mielőtt összejönnél vele.

2011. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Tőzsdecápa vagy?
2011. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Tőzsdézgetek arannyal, kedves utolsó.


14 éves fiú: Nem hinném hogy ilyen életed lenne, mert még jogsid sincs elvileg! :D Sőt, azt sem hiszem hogy 14 évesen 2 hétre kimehetsz egyedül/barátnőddel Ibizára. :D


Szoktam járni 5 csillagos hotelekbe, van bőven szép lány, fiúval az oldalukon. Kutyám is van, el szoktam vinni sétáltatni, egy Golden Retri. :) Gyalog is szoktam néha járkálni, sokat lógok a barátaimmal, parkokban, mozikban, és egyéb helyeken. :)

2011. aug. 13. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!