Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javasoljak nyitott kapcsolatot?

Figyelt kérdés
már két hónapja randizom egy fiúval. a komolyabb kapcsolatra azonban még nem készültem fel, szabadságmániás is vagyok, így erősen gondolkozom, hogy feldobom neki az ötletet.. végülis ez neki is előnyös néhány szempontból. de nem tudom, mit reagálna rá és hogy benne lenne egyáltalán...
2011. aug. 13. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kezd el neki mondani h az egyik bnőd nyitott kapcsolatban van egy pasival bla bla bla neked erről mi a véleményed? stb stb.
2011. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dugás után közöld vele, abban benne lesz :D
2011. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem ezt a nyitott kapcsolat dolgot mi értelme van. Ez is kb annyi hogy akkor összejártok... mert minek randizgatni ha ugysem akarjátok feljeszteni a kapcsolatotokat.
2011. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
valaki biztos sérülni fog. nem javaslom. szerintem vagy legyél csak az ő barátnője vagy mindenkié nélküle :)
2011. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az lenne az értelme, hogy joggal élhetnénk szabadon és csalhatnánk egymást szarrá, anélkül, hogy szakítanunk kéne.
2011. aug. 13. 16:11
 6/11 A kérdező kommentje:
mert azt nem bírom elviselni....
2011. aug. 13. 16:11
 7/11 anonim ***** válasza:

"Drágám, szeretnék nyitott kapcsolatot folytatni veled. Benne vagy?"


Mondjuk így kezdésnek... Bár érdekes, nem tudom a fiú erre hogy reagál ha neki mondják, egyszer beszélgettünk barátommal erről, ő azt mondta úgyse bírná elviselni, hogy mással is legyek én meg hogy ő legyen mással, szóval mi beértük egymással. :D

20L

2011. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
Biztos, hogy tőlem olyat kapnál, amit nem tennél a kirakatba...
2011. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nőt megütni még a nyitott kapcsolatnál is erkölcstelenebb.
2011. aug. 13. 19:07
 10/11 BlackSword ***** válasza:
Ha ezt nekem írtad, akkor elég sekélyes a fantáziád, mert egy szóval nem írtam, se nem utaltam fizikai megtorlásra, vagy nő megütésére... Én szavakra gondoltam...
2011. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!