Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Igen/nem? Miért? Vélemények?:)

Aminek van fiú/lány barátja, egy idő után nem kezdtek el távolodni egymástól?


2011. aug. 13. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nincs, egy idő után valamelyik fél mindig többet akar ...

Maximum akkor nagyobb társaságokon belül létezik ilyen ha a két fél nem nagyon tölni kettesben az időt.

2011. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem nagyon akad igazi ilyen barátság...az egyik mindig többet akar barátságnál.
2011. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 szamóca.. ***** válasza:

én még mindig hiszek benne, még akkor is ha éppen a napokban derült ki egy fiú barátomról hogy mégis többet akar.

amiért hiszek benne, az az, hogy ugye az nyilvánvaló hogy egy ember tud csak barátként tekinteni a másikra. ez tény, van olyan fiú akire én csak barátként tekintek, mégha ő szerelmes is vagy akármi. és fordítva: van olyan fiú aki csak barátként tekint rám. hát miért ne találkozhatna két ember, aki csak barátként tekint a másikra?

2011. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Van, ameddig mind a ketten kapcsolatban vannak és/vagy nem vonzódnak egymáshoz.
2011. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
csak és csakis akkor, ha a másik párjával mégjobb barátok vagytok.
2011. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

van. én azt mondom, ez az egész az idő próbája.

illetve akkor nagyon valószínű, ha az egyik meleg, a másik leszbikus. azok soha a büdös életbe nem kívánják meg egymást és mégis jól elvannak, mint barátok. (van szerencsém így ellenni egy sráccal. jó helyzet, most alakulgat.)

idősebb korban, amikor a szexuális érdeklődés kicsit csitul, sok mindent megtapasztalt már a két fél, szerintem vannak baráti kapcsolatok (na, most heteró férfi és nő között gondolom). lehetnek hát. akkor már a tapasztaltak szerint jobban felmérik egymást, megvan az alaptisztelet stb.

2011. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Szerintem van. Saját tapasztalat:

Egy fiúval nagyon-nagyon jóban vagyok, sokat gondolok rá és szeretek vele lenni. Sőt, néha féltékeny is vagyok! Azonban a társaságában sosem érzem úgy, hogy most szívesen megfognám a kezét, megpuszilnám. Olyan, mintha kicsit tetszenénk egymásnak, folyton találkozunk, de közben mindketten mással szeretnénk összejönni. Egyelőre legalábbis... :)

2011. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
én is azt hittem hogy van. van egy fiú, akivel elég régóta barátok vagyunk, én őt tartottam az egyik legjobb barátomnak. aztán egy ideje nekem úgy tűnik, hogy csak nekem fontos a barátságunk.. :/
2011. aug. 13. 19:54
 9/19 anonim válasza:
Ilyenek a fiúk... :) Talán egy idő múlva megint fontos lesz neki, nálam is volt már ilyen.
2011. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
tapasztalatom szerint létezik. :) én lány vagyok, és /különös módon/ egy fiú a legjobb barátom :) már 10 éve ismerem, eddig megfordult már az életemben több lány is, akikről azt hittem, hogy jó barátnőim, de amikor igazán szükségem lett volna rájuk, cserben hagytak... csak ez az egy fiú tart ki még mindig mellettem. ő és én is most tartunk ott, hogy több igazán jó barátunk is lett az iskolaváltás miatt. neki például elég menő fiú barátai lettek, de előttük is odajön hozzám és elvagyunk. még mindig nem távolodtunk el egymástól, és remélem, sokáig megmarad a barátságunk. azt hiszem, szerencsésnek mondhatom magam. :) /bocsi, hogy picit hosszan írtam. :D/ gondolom, te is egy ellenkező neművel barátkozol. remélem, a ti barátságotok is hasonlóan jól fog működni!! :)
2011. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!