Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megismertem egy nagoyn szép lányt, de miután belémszeretett és most járunk már nem annyira érdekel? :S

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 21:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
sokszor csak addig bókolok egy lánynak amíg megszeret engem, de unáta meg bűntudatom van, hogy nem akarok tőle semmit, és megbántom őt :(
2011. aug. 13. 21:53
 2/11 anonim ***** válasza:
velem is volt ien es szakitas lett a vege mert nemakartam kihasznalni....
2011. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert te a kihívásokat szereted. Amíg meg nem kapsz valamit, addig véresen kell. Miután birtoklod nem vágy már rá. Sok benned a vadászösztön.
2011. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
: DDDD leher azért, mert az apám orosz az számít ??? : DDDD
2011. aug. 13. 21:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam még ilyesmi féle dologról. Szerintem ez emberfüggő. De nem vagy tudós.
2011. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mit jelent az, hogy nem vagyok tudós ?? :O
2011. aug. 13. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van, mert ahogy az előzőek is írták túl nagy a vadászösztön és a csaj túl hamar beadta neked a derekát, nem mert játszani veled, mert nem akarta hogy elveszítsen. Lehet nem elég titokzatos már számodra, bedobott minden ütőkártyát csak, hogy megszerezhessen és nem tud megtartani.
2011. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mert addig izgi míg meg kell hódítani. nyugi van ilyen. lányoknál is... :$
2011. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy az előző írta... nekem is addig izgi, míg csak az elején vagyunk, aztán kezd unalmassá válni vagy nem is tudom, minek nevezzem :) és lány vagyok... :D
2011. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi lányok nekem így is elég csak néhány dugi kell néha, de még egyáltalán nem akarok komoly kapcsolatot :D
2011. aug. 13. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!