Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a megcsalás jelei?

Figyelt kérdés
és hogyan tudjam meg hogy megcsal e a barátom? 20/ l
2011. aug. 13. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha másik lánnyal baszik
2011. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs kedve a sexhez, nincs kedve hozzá, rúzsfolt az alsógatyáján, női alsóneműt találsz nála, más lánynak vesz virágot, nem veri rá az arcodra, ha rádnéz lehány. kb ezek
2011. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mik?????? Ez milyen nyelv?o.O Azték? Héber? Paraszt? Melyik?
2011. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
írj egy kicsit részletesebben, hogy mi az, ami alapján ezt érzed (vagy csak általánosságban kérdezed?)
2011. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szóval egyik nap jól elvagyunk, másik nap meg mintha nem is érdekelném végül is ennyi
2011. aug. 13. 23:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem kell izgulnod, nálunk is van olyan, hogy annyira kell hajtanunk, hogy elrepül a nap úgy, hogy nem is hívtuk egymást- mindegy, hogy haverozás miatt, vagy munka miatt. Ha gáznak érzed, akkor mondd el neki, hogy egy kicsit több figyelmet szeretnél, úgy érzed, hogy elhidegültök. Figyeld meg, hogy mit válaszol. Akkor lenne gáz, ha inkább jellemző lenne, hogy nem foglalkozik veled. Azt javaslom, hogy beszéljétek meg, hogyha nem is tudtok beszélni egymással, de pl. lefekvéskor egy jóéjtüzi jöjjön a másiktól. Lány vagyok.
2011. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ha "nagy játékos" a barátod,úgysem fogod észre venni...az,hogy nincs kedve a szexhez amikor neked,az lehet azért is,mert fáradt,vagy mert rossz kedve van...

ha leráz hülye kifogásokkal,ha félre vonul,amikor keresik telefonon,vagy ha nem keres egyáltalán,akkor kezdhetsz gyanakodni...addig felesleges idegeskedni...

2011. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azt válaszolta h változtat rajta
2011. aug. 13. 23:40
 9/14 A kérdező kommentje:
ebből csak az az igaz h nem keres telefonon de azt tudom h miért
2011. aug. 13. 23:43
 10/14 anonim ***** válasza:
az jó,ha próbál változtatni,de jobb ha tudod,hogy ez csak ideig való...egy ember sem képes teljesen megváltozni...sajnos több ízben is tapasztaltam a saját életemben... :(
2011. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!