Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a megcsalás legfőbb jelei, tünetei?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 14:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
soha nem rakja ki a telefont, mindig hozzá van nőve. Jobban ad magára, ha elmegy valahova lefűrdik előtte plusz egy liter parfüm. hirtelen sokat kell túlóráznia. Már nem szexeltek annyit, nem ölelget, puszilgat, csókolgat. Hirtelen ennyi jut eszembe
2008. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A telefont kirakja, de hozzá van nőve. Ha elmegy sörözni, borotválkozás, parfüm,stb. Kevesebbet sexelünk, mert most van 3hónapos pici babánk, és minden időmet és energiámat leköti. Hogyan bizonyosodhatnék meg hogy megcsal e?
2008. okt. 5. 14:24
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Amikor nem figyel oda titokban nézd meg a telefonját.
2008. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja szemét dolog, de ez a legjobb módja, hogy megbizonyosodj róla. Ha elmegy zuhanyozni, wc-re stb vagy alszik nézd meg. Én a kimenő bejövő hívásait is megszoktam, mert az sms-t kitörölheti, de ezekre ált. nem figyelnek oda.
2008. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%

Profi vagyok e téren. De tényleg. Mivel pénzem nem volt rá, ezért magam végeztem a magánnyomozást! :) Ha nagyon gyanús, szólj,segítek! Vagy ha gondolod, és már nagyon gyanús a helyzet, keress egy magánnyomozót!

De valóban a telefon általában mindent elárul. Vagy a net. Nézd meg milyen oldalakat szokott látogatni, de az is gyanús lehet, ha kitörli az előzményeket!

2008. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
18%
miért kell nyomorult férfiak után nyomozni...*sóhajt*
2008. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
...(sóhajt)...Talán mert nem bírnak a lompossal!és mi nők,nem kérünk abból,hogy hülyét csináljanak belőlünk szemrebbenés nélkül,miközben mi a lelkünket is odaadnánk a szeretett férfiért!hát ezért kell Columbo-t játszanunk néha!
2008. okt. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell nyomozni nyomorult férfiak után???

Mert így viselkednek,ahogy a kérdező írja,hogy okot ad vele a bizalmatlanságra.Persze biztos nem mindenki,de sokan.

Szerintem mondd meg neki,ha nője van de titeket szeret,és együtt akartok maradni,akkor azonnal hagyja abba a kapcsolatát,nálad pedig teperjen 1000-rel.

Azt pedig,hogy bebizonyosodjon megcsal,főleg ebben a helyzetben amikor a legboldogabbnak kellene lennetek,húú ne is akard megtudni.Nekünk 6 hetes volt a legkisebb babánk mikor kiderült a férjem kapcsolatba kezdett.Azt hittem beleőrülök,el akartam hagyni.Állítja a mai napig,hogy nem feküdt le vele,és csak párszor találkoztak 1-1 órára,de én akkor sem tudom ezt megbocsájtani neki.

Együttmaradtunk ugyan,mert a gyerekeim érzései fontosabbak a sajátomnál,de a bizalom elveszett.Többé soha nem lesz olyan a kapcsolatunk amilyen előtte volt,hiába kapálózik.

Én úgy vagyok vele,ha egyszer megrendül a bizalom,az 100%-osan nem jön helyre többet .Alapjaiban rengette meg a házasságunkat,mintha valaki más lenne mint akinek eddig ismertem,szóval iszonyú nagy csalódás.Szerintem ezt nem lehet helyrehozni,legalábbis nálam nem úgy érzem még mindig.

Remélem nálatok nem ez a helyzet.

Üdv

2008. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
A legegyszerűbb, ha ismered a barátait, akkor odamész hozzájuk, se szó se beszéd, megkérdezed, hogy megcsalt-e a párod. Ha köpni nyelni nemtud, akkor nyílván lehet valami bibi. Ha meg rögtön rávágja,hogy miről beszélsz? Akkor valószínűleg nem. Persze, itt is lehet hazudni,de ha ilyen hirtelen veted fel nekik,akkor nem tudnak előre gondolkozni.
2008. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok, rosszul olvastam a kérdést. Annyit még hozzáfűznék,hogy ha megcsalt,és megbánta, akkor azután sokkal odaadóbb lesz,kedveskedik, virág, stb...
2008. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!