Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a fiú csókot ad egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú csókot ad egy kapcsolat előtt akkor azt akarja hogy komolyabbra forduljon a dolog vagy csak a csók kellett neki. Általában h van ez?

Figyelt kérdés
tom hogy hülye kérdés de szeretném ha válaszolna valaki
2008. jún. 2. 20:19
 1/7 anonim válasza:
100%
Nálam úgy van hogy én szeretnék többet nem csak egy csókot persze mindent idővel itt értem azt hogy nem rögtön le akrom fektetni a lány szóval szerintem szeretné hogy komolyabbra forduljon a dolog sok sikert hozz :)
2008. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm remélem h összejön
2008. jún. 2. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában ha megcsókolnak az azt jelenti, hogy többet is akarnak utána.
2008. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem megcsókolt a srác, csomó kedves dolgot mondott, és totál azt hittem, hogy na innentől kezdve minden frankó lesz, de azóta nem is beszéltünk, nem szólt hozzám, jóformán kerül. Én ennek köszönhetően azt se tudom mi van most velünk. Remélem veled nem ez van :)
2008. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem velem kedves és minden nap talizunk...
2008. jún. 3. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
az jó :) sztem biztos hogy többet akar :) próbáld ráterelni a szót, hogy mit akart a csókkal. az a biztos módszer. én is ezzel próbálkozok éppen :) (előző hozzászóló)
2008. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Velem megtörtént h a mostani barátom a kapcs. előtt adott csókot. A csók előtt már beszélgettünk is erről, és külön kért rá engedélyt. Mikor végül élesben is megkérdezte, és megkapta a "jelet" h megteheti, jó volt, és tul. képpen onnantól kezdve lettünk mi egy pár, és egyre komolyabb a kapcsolatunk. :)

2008. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!