Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz első csók. Ez befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz első csók. Ez befolyásol valamit a kapcsolat jövőjénen?

Figyelt kérdés

Egy kicsit részletessebben írok, hogy minél jobb választ kapjak, remélhetőleg.


Nem olyan hosszú ideje, de ismerjük egymást...én 17 vagyok a lány 16...Neten mondta először (ő mondta nekem elsőnek) hogy szeret, blabla...és én is bele szerettem...ma találkoztunk először egy nyugodt, csendes helyen 2en egyedül... és hát beszélgettünk úgy kb 1 órát erröl-arrol, semmi konkrét...Azt észre vettem hogy a csajszi nem nagyon engedte el magát, és ezért én sem nagyon mentem el a test beszéddel, inkább csak beszélgettünk megölelve egymást egy padon...nagyon ritkán nézett a szemembe a lány, szóval ez egy kicsit olyan furcsa volt az egész...


És a lényeg... amikor haza indultunk, mielőtt elbucsúztunk, megcsókoltuk egymást, és itt jött az hogy nekem semennyi a csók tapasztalatom (első csók), és elég jól elrontottam...megcsókoltuk egymást, és mielőtt elköszönt megkérdezte mikor találkozunk legközelebb...


Amikor haza értem, mondtam neki hogy, bocsi hogy elrontottam a végét, tudom hogy rossz volt, sokkal jobb kell hogy legyen... Azt válaszolta hogy "semmi gond :P"


nos, a véleményeteket/segítségeteket kérném hogy ez az első csókos dolog miatt kell-e paráznom hogy most milyen véleménye lett rólam?


Valahogy nem ment a dolog, pedig direkt próbáltam figyelni, hogy jó legyen :/


2011. jan. 17. 01:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Örülök hogy ilyen részletesen leírtad! Akkor írnám a benyomásaimat. :)


1: Szerintem is furcsa hogy nem nézett a szemedbe.

2: Hiba volt elnézést kérned a csók miatt, nagy hiba! ezzel csak azt bizonyítottad számára hogy bizonytalan vagy a képességeiddel szemben, nem azt hogy tisztában vagy vele hogy nem csináltad jól!

3: A "semmi gond" női nyelven annyit jelent - kicsit sarkítva -, hogy: "jólvan bmeg hagyjál békén, ne is beszéljünk róla".


Tehát azt kell hogy mondjam a csaj első benyomása rólad nem igazán sikeredett szuperre. Próbáld meghívni később egy másik randira, akkor látni fogod abból hogy elfogadja-e vagy elutasítja - először az időpontra hivatkozva, majd mást kitalálva -, hogy mennyire hagyott ez benne maradandó benyomást.


Mindezek ellenére, nincs veszve még a dolog, én legalábbis úgy látom, fel a fejjel, és hajrá! :)

2011. jan. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányként csak annyit fűznék hozzá, hogy a szembe nem nézésből azért ne vonj még le következtetést. Legelső randinkon én is alig tudtam párom szemébe nézni, annyira zavarban voltam, pedig nem voltam már tinédzser:)
2011. jan. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Először is köszi nektek a gyors válaszokat!


@Asagrim


Igen gondoltam is később :S

Másik randi... ezt ahogy írtam ő kérdezte először mielőtt távoztunk, hogy hol mikor talizunk újra.


Amúgy szerintem, én sem voltam az igazi, mármint nem engedtem el magam egészen, mert nem tünt úgy hogy jó pillanat lett volna a test komunikációhoz...

2011. jan. 17. 01:53
 4/12 A kérdező kommentje:

és még azt is hozzáfűzném, hogy az hogy mennyire vagyok laza, nekem nagyon is attol függ hogy a lány mennyire laza...


amúgy, az se lenne rossz ha tudtok ajánlani valamit második randira, pl. most sztem el fogunk menni 1 helyre meginni vmit... téma mellé? Mert hát ugye nyilvános hely, más az egész.


Köszi előre is!

2011. jan. 17. 02:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, elkerülte a figyelmemet hogy ő kérdezte mikor taliztok legközelebb! :D Így semmi vész! :D


Ha nehezen nyíltok meg egymás előtt, olyan randit ajánlanék következőnek, ami inkább ilyen másra figyelős, összebújós, meg is indoklom miért. Mindkettőtökben van egy feszültség egymás iránt, amit oldani kell. Ez külső tényező nélkül eléggé kötéltánc dolog, mert a beszélgetéssel mint egyetlen teendővel, lehet többet árulsz el magadról mint amit így "elsőre" szeretnél, esetleg lehet hogy nem szándékosan, hanem akaratlanul füllentesz párat, hogy a kedvében járj.


Még ha moziba is mentek, szerintem garantáltan nem a filmet fogjátok nézni, hanem azzal lesztek elfoglalva hogy "jujj, most közelebb bújjak hozzá, mikor fogjam meg a kezét, engedjem neki?" stbstbstb. Aztán mozi után ott van beszédtémaként a film kitárgyalása, aztán onnan jön magától a többi is! :)


A film témája viszont nem mindegy. Ha nincs éppen megfelelő film, akkor ki is kölcsönözhetsz valamit, aztán szépen kényelmesen otthon megnézitek! :)


Lehet most sok hülyeséget hordtam össze, de én így látom a dolgot. :)

2011. jan. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszi ismét :)


Hát, reménylem hogy ez a feszültségünk fel fog oldódni hamarosan...lehet hogy ő is csak azért volt olyan feszült mert én is az voltam... őszintén, nem vagyok nagyon tapasztalt a kapcsolatokban, és sztem azt sem tudom hogy mi az amiért ő azt mondta hogy szeret, mi tetszik rajtam neki..


Sokszor úgyérzem nincs normális téma se, ami össze kötne...csak ilyen általános hülyeségek, amivel nem megyek semmire... ezzel kapcsolatban is jól jönne egy kis segítség vagy tanács :)

2011. jan. 17. 02:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos a beszélés részben nem tudok segíteni, mert igazán előre eltervezni, hogy az ember miről fog beszélni, nem lehet, csak annyit hogy ha előkerül egy bizonyos szituáció, arra mit reagál! :)


A beszélgetés elkezdődik valahol, és a beszédpartner válaszától függően tart valahova! Így megy át egyik témáról a másikra! :)


Írj privit, ha úgy gondolod, és kitárgyalhatjuk bővebben is! :D

2011. jan. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
életem első csókja számomra borzalom volt, pedig a srác már "tapasztaltabb" volt, és utána még egy ideig utáltam csókolózni, mert tök nyálasan csinálta. Aztán belejöttem... :) Szóval ez nem jelent semmit
2011. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem számít a rossz csók. Bár nem vallottátok be, de (legalább részben) mindketten a tapasztalatszerzés miatt randiztatok. A lány sem lehet tapasztaltabb, nyugi!

A mozi, mint randi az első három alkalommal a gyávák választása. Én hosszú beszélgetéssel szeretek indítani, majd olyan programot választok, ahol közben lehet közeledni egymáshoz.

2011. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:

Asagrim-mal általában egyet szoktam érteni, de most nem értek egyet :)


Szerintem ez az egész nem sült el olyan rosszul. Akkor nem hagyta volna a csókot a végén. Meg nem kérdezett volna rá a következőre.


Egyébként szerintem ha bejössz neki, akkor nagy ostobaságot kell csinálni ahhoz, hogy elrontsd.

Ha meg nem jössz be valakinek, akkor igen nehéz a másik oldalra billenteni a dolgot.


Szerintem bejössz neki, tehát hajrá.

2011. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!