Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek közömbös vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek közömbös vagyok a számára? Én ugyanúgy betegesen szerelmes vagyok belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A volt barátommal találkoztam egy hipermarketben a múlt héten, ő szakított velem. Nos hát iszonyatosan zavarban volt előttem, de azért megpróbáltunk beszélni.

Kérdeztem, hogy szebb lett-e így az élete, hogy nem kell velem lenni, erre ő azt felelte: szerinted? -rosszabb.

Erre én csak mosolyogtam.

Én még nagyon szeretem őt, és vissza akarom szerezni. írtam neki levelet, mondtam, hogy ha zaklatásnak veszi, nem kell válaszolnia, de válaszolt, csak éppen nem arra a részére, hogy mennyire hiányzik.

Ma van a születésnapja. Írhatok neki?

Vajon érez még valamit irántam?

ő 16, én 17 éves vagyok.

Szeretem őt, kérlek ne írjátok, hogy felejtsem el. Ez nem opció.


2011. aug. 14. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes, akkor hagyd! Ezzel nem tudsz mit csinálni! Még irtó fiatalok vagytok, hogy egy nem megfelelő érzelmi töltettel megáldott kapcsolatot erőltessetek! Tudom, hogy milyen egy szerelmes nő és mit érez, ha elveszti a szeretett embert, de jön majd akivel oda-vissza működni fog a dolog! A felköszöntést azért biztos értékelte! :) Ha a hiányodban rájön, hogy mégis szeret, úgyis meg fog keresni!!!!
2011. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hailey13 ***** válasza:
nem szoktam ezt mondani, de szerintem megér egy próbát hogy igenis te menj oda, a lány, hogy szereted. méghozzá keményen:D tedd hozzá hogy ha nem nem, akkor nem fogod többet keresni. szerintem:) de ha később jönne rá, akkor hagyd..
2011. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, véleményeket.

Az igazság az, amiért különösen fáj, hogy előtte rettenetesen szerelmes volt belém.

Tehát nem az volt, hogy sosem volt belém eléggé szerelmes.

Csak elrontottam a dolgokat.

Nem tudom mit csináljak.

Hülyét kapok.

2011. aug. 16. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!