Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, ha inkább egyedül maradok, minthogy olyan barátnőm legyen, aki nem üti meg a "mércét"?

Figyelt kérdés

Sajnos a természet jól kiszúrt velem, mert a nem épp tökéletes kinézetem mellé túl jó ízlést kaptam. Magyarul a lányok, akik tényleg tetszenek, nem az én "súlycsoportomban" vannak. Ez - gondolom - sok emberrel megesik, de én úgy vagyok vele, hogy "mindent vagy semmit", tehát ha nem kaphatom meg azt, aki megfelel nekem, akkor inkább egyedül maradok.

Ez normális? Aki rajtam kívül ilyen helyzetben van, az mit csinál?


2011. aug. 14. 23:06
 1/9 x) ***** válasza:
Szerintem járj azokkal a lányokkal is akik azért valamennyire bejönnek és egy súlycsoportban vagytok. Lehet hogy megszereted és nagyon jó kapcsolat lesz belőle :)
2011. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az élet sok-sok lehetőségből áll ugyhogy ez a mindent vagy semmit elvet huzzd le jó alaposan a wcén és inkább helyette használd a egy próbát megér vagy próba szerencse elvet
2011. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem igazad van.

Én a helyedben nem ilyen síkon közelíteném a dolgot. Neked is jár a tökéletes, mint mindenki másnak. Ha te a tökéletes nőt egy 10/10-es lányban találod meg,akkor várj rá. Sosem tudhatod, hogy ő kit lát tökéletesnek.

Zsák a foltját, erre szoktam ezt mondani :)


22/N

2011. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Lehet (vagyis biztos), hogy túl felszínes vagyok, de nem voltam boldog.
2011. aug. 14. 23:10
 5/9 twinky ***** válasza:
100%

15 eves koromig en is azt hittem, hogy Pamela Andersonhoz vagy Carmen Elektrahoz hasonlo no kell nekem, s csakis olyan. Azota felnottem.

Sok sikert es kitartast neked is a felnoveshez!

2011. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A jó ízlésed mellé légy szellemes, művelt, szórakoztató.

Bármilyen a kinézeted, ez többet nyom a latban.

"...Roppant érdekes, hisz vörös hajú, szemüveges.

Csak egy a baj, rémes, milyen tökéletes..."

Hát igen. Táncolj te is, mint Travolta!

2011. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kifogás, hogy a neked tetszőket magad fölé sorolod, és így nem kell tenni semmit az ügy érdekében. Én is ezt csináltam régen. Magaddal szúrsz ki. Keress egy kis önbizalmat. Ha magadat alacsony szintre sorolod, akkor tegyél a fentebb lépés érdekében valamit.
2011. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 napietus ***** válasza:

szerintem amíg keresed az igazit, jól érezheted magad az esélyesekkel is :)


komolyan: ne köss ebben kompromisszumot, az csak rosszat hoz mindenkire. ha igazán beleszeretsz majd egy lányba, akkor úgyse ilyenek alapján fogsz dönteni, az csak úgy jön. addig meg ne add lejjebb.

2011. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!