Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Inkább jártok valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Inkább jártok valakivel, akit nem igazán szerettek, minthogy egyedül legyetek?

Figyelt kérdés

Tehát, inkább gy tossz kapcsolat, mint az egyedüllét?


Kort is, köszi!


2011. jún. 5. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A rossz kapcsolat számomra teher, tönkreteszi a napjaimat, tapasztalat:D Egyedül lenni pedig sokszor még szórakoztató is:)

19/L

2011. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én sajnos igen

19/L

2011. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szamóca.. ***** válasza:

nem.

inkább egyedül. jóaz ;D

2011. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: Azt hittem, ezzel mindenki így van, de most látom, hogy nem... De miért? Én kicsit magamnak való vagyok, az tény, de engem pl. megőrjítene, hogy olyan valakire szánjak az időmből, akivel nem érzem jól magam... Más nem így van ezzel?:D
2011. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jó ötlet. Nagyon nem jó dolog lélek pótlónak használni egy olyan csajt/pasit, akit nem is szeretsz igazán. Az meg már másik téma, ha csak ki vagy éhezve testileg, de akkor is jobb egy olyannal csinálni, akit szeretsz. Ameddig egyedül vagy, addig meg érdemesebb volna valami mással lefoglalni magad, pl. hobbyval. (F)
2011. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jah kimaradt a kor (20/F)
2011. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát én nem... Ezért vagyok egyedül már 20 éve :D:D

20/L

2011. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Inkább az egyedüllét mint egy rossz kapcsolat. Felesleges egy rossz kapcsolatra energiát pazarolni aminek úgysincs jövője.

22N

2011. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Inkább vagyok egyedül. Bár ezt sem mondanám, azért mert nincs párkapcsolatom, még nem vagyok egyedül. Körül vesz a család, a barátok, akikre mindig számíthatok. A barátaimmal jókat szórakozok, jól érzem magam. Tehát nem töltöm egyedül a napjaimat, csak épp szerelem nincs az életemben. Inkább vagyok fiú nélkül, mint egy rossz kapcsolatban.

16/L

2011. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!