Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közvélemény kutatás főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donmogyoróscsirke kérdése:

Közvélemény kutatás főleg lányok! Ha valaki férfi már egyből be kell skatulyázni hogy biztosan más nők is vannak a gondolatában?

Figyelt kérdés
A nők miért hiszik azt hogy minden férfi ha egyszer párt talál rögtön más nőkkel fog mindenfélét csinálni a gondolatában? Csak a véleményeitekre / esetleg tapasztalataitokra vagyok kíváncsi!
2011. aug. 15. 01:58
 1/5 anonim válasza:

F/17

Szerintem ez egyáltalán nem igaz. Persze lehetséges, hogy más nő esetleg jár a fejében, de ha szereti a b.nőjét, akkor ennek nincs jelentősége, mivel ez csak fantázia, nem megcsalás. Én így látom.

2011. aug. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
elég hülyén fogalmaztam. Tehát nem úgy gondoltam, hogy mindig más nő jár a fejében, vagy nem szex közben, az tényleg beteges, hanem csak épp arra gondol milyen lehet ez meg ez ha meglátja az utcán pl.
2011. aug. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet kihagyni, biztos mindenki így van ezzel, ha meglát valami jó nőt/pasit tuti elfantáziál róla.


Attól még simán lehet normális kapcsolata valakinek, úgy sem fog azért dobni egy biztos kapcsolatot.

2011. aug. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

"A nők miért hiszik azt hogy minden férfi ha egyszer párt talál rögtön más nőkkel fog mindenfélét csinálni a gondolatában?"


35 eves no vagyok es nem hiszem ezt ugy altalaban a ferfiakrol.

Ülj le, és gondold vegig, konkretan KI volt az a lany az eletedben, akire igaz az, amit irtal ide, de TÉNYen alapulo bizponyiteka kell legyen, hogy ezt igy gondolja.

A végén számold ossze, hogy hany ilyen lanyt gyujtottel ossze, és ird meg nekem ide a számot, es a bizonyitekokat is.

És majd akkor őket megfejtjuk, vajon miert gondoljak ugy.

De mire idaig eljutsz, mar latni fogod, hogy mondjuk 2 vagy 5 ilyen lanyt tudsz osszegyujteni, tehat a tobbi 3,5 milliard nore a Foldon nem igaz, amit a topicnyitoban irtal.:)

2011. aug. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak akkor ha erre okot ad, pl.: megfordul más nők után(elég feltűnően, nem zavartatva magát), onnantól meg szerintem elég egyértelmű, hogy miért...
2011. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!