Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy pillana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pillanat alatt kiábrándultam belőle és szinte még a hanghától is undorodom?

Figyelt kérdés
Nyáron együtt töltöttünk 3 csodálatos hetet és úgy éreztem hogy rátaláltam a nagy Ő-re, de pár napja még a hangját sem tudom elviselni, és maga a tudat hogy újra láthatom rosszulléttel tölt el.Még annyi hogy külön városban dolgozunk és 3 hónapja csak távkapcsolat van köztünk.
2010. okt. 27. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
b@szki ha te nem tudod, akkor mi hogyan találjuk ki??????
2010. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy mik azok a tényezők, amik miatt kiábrándultál belőle.
2010. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam így, nagyon bele voltam zúgva egy srácba, aztán elkezdett irritálni, a jelenléte is idegesített, hangja, minden, végül rájöttem, hogy szerelmes vagyok belé.
2010. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de én nem vagyok bele szerelmes, éppen az hogy most ábrándultam ki belőle.Hogy mi az irritáló benne? Az hogy 3 hét együtlét után, már eltervezte az életemet.Házasság, gyerek stb...Úgy érzem magam hogy megfulladok mellette. A másik pedig az hogy iszonyatosan sajnálja illetve gyűlöli saját magát. Ennyire pesszimista emberrel még nem találkoztam.Szinte leszívja az energiámat még telefonon keresztül is. Én fogom fel hülyén?
2010. okt. 27. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem, az ilyen ember előbb-utóbb mindenkit elijeszt maga mellől. Kerülni kell, mint a pestisest.
2010. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20:42-es húúúú de igazad van! Köszi! :)))
2010. okt. 27. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad rosszul. Tényleg rossz egy ilyen ember mellett lenni. Mond meg neki, hogy vége és várj a következő lovagra.
2010. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen és úgy lesz.
2010. okt. 28. 08:04
 9/9 anonim válasza:
Nem voltatok egy rezgesen nem egy az utatok foleg ha el is szivta az energiad en is voltam igy egyik nap meg oda voltam erte masik nap kiabrandultam fura erzes de nem veletlen.
2023. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!