Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtöknek nem lennének barátai?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem probléma, hogy nincs kivel "lógni", én is ilyen lány vagyok! Mellesleg elég beszűkült látókör az, hogy ha nem a fiúddal vagy, és nincsenek bnőid, akkor megszűnt a világ! Az ilyen valóban éretlen viselkedés, egy értelmes nőnek számtalan dolga van, nem csak a fiú! :)
2011. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
oO szerintem igenis baj. eleinte lehet hogy nem zavaró - ex barátomnak nem voltak barátai - de egy idő után eléggé gáz tud lenni. főleg mivel nekem voltak és vannak is barátnőim, ezt vagdosta a fejemhez. frusztrált volt, hogy velem nem tud úgy elmenni sörözgetni, meg beszélgetni. ha problémáink voltak, nem volt kitől tanácsot kérnie, stb. igazából egy idő után, hosszú távon sajnos (tapasztalataim szerint) elviselhetetlen egy ilyen ember, akinek egy barátja sincs.
2011. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem is olyan fiú kell akinek egyfolytában kellenék nekem kell a 0-24-ben ölelgetés csókolgatás és szeretgetés, de lehet velem van baj mert fiúknak manapság szex fontosabb persze az is kell de többi...hogy elfogadják hogy szükségünk van a közelségükre nagyon -nagyon :((


még mindig magányos 20+ lány...

2011. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Solarian ***** válasza:
Nem bár sajnálnám hogy magányos.
2011. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én ismerek ilyet 1 barátja man BAZ megyébe xd , de nagyon jó lenne nekem:P

F17

2011. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Persze érdekelne, hogy mi ennek az oka...

De ami óta úgy döntöttem, hogy nem iszom, az óta valahogy körülöttem is fogynak az emberek.

Amúgy, ha bele szeretek, akkor nagyjából egyeznek a nézeteink, és az érdeklődési körünk. Ez pedig jó eséllyel azt jelenti, hogy akire én barátként tekintek, azzal ő is meg tudna barátkozni és fordítva.


A lényeg az, hogy nem, nem zavarna. Számomra előnyt is jelentene, hogy többet lehetek vele.


Ha valaki lány hasonlóan gondolkodik esetleg, és van kedve beszélgetni, akkor írjon.


20/f

2011. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!