Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan válasszak? 6 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak? 6 éve van egy párkapcsolatom, együtt is élünk. Tavasszal azonban valaki más belépett a képbe egy bulin a részemről. Nem hittem eleinte hogy bekavarhat a kapcsolatban, de ahogy telik az idő egyre jobban foglalkoztat.

Figyelt kérdés
A párommal odáig fajult a helyzet, hogy elköltözött két hónapja tőlem. Azt hittem jó lesz így és belevághatok az új kapcsolatba, de amióta elment, hiányzik úgy érzem nem tudok nélküle meglenni. Folyton kibékülünk, szakítunk és ugyanezt az újjal. Mikor az egyik van a másik kell.Nem tudok dönteni. Pár napja úgy döntöttem hogy a párommal maradok elfelejtem a másikat, de nem megy. Nem akarom hogy kilépjen ő sem az életemből. Úgy érzem ezek után hogy egy harmadik belépett az életünkbe már nem lesz olyan a kapcsolatunk a párommal mint régen. Úgy érzem nem is teszek meg sokmindent az ügy érdekében, pedig a párom nagyon próbálkozik. Konkrétumot nem tud, de érzi hogy másra vágyom. Mégis kitart mellettem. Lassan 5 hónapja megy ez a huza-vona és mégsem tudok dönteni. Hogy lehetek ilyen béna? Nem tudom. Nem tudom hogyan döntsek mi lenne a jobb.
2011. aug. 16. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
ribi
2011. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A legjobb az lenne, ha mindkettőt kidobnád, éledegélnél egy ideig egyedül, aztán ha lehiggadtál, választanál egy harmadikat.
2011. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettővel szakítanék végleg. Neked már egy teljesen új és idegen ember kell,de főleg egy kis egyedüllét. Nem érdemes egyik kapcsolatból a másikba rohangálni egyből...
2011. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi, de tök gáz vagy. Magaddal foglalkozol kizárólag.

Egyszer az egyiket hülyíted, azután ha éppen a másikra szottyan kedved, akkor meg azt. Leszarod mások érzelmeit. A legrosszabb fajtából való ember vagy, aki egyszer koppanni fog. Egyedül maradsz, és nem számíthatsz már senkire, mert mindenkit átb@sztál aki régen fontos volt neked. De abból majd remélem okulni fogsz.

2011. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bix ***** válasza:
42%
régen de szerettem az ilyenekre vadászni:) egoista határozatlan libák, akik nem tudják mit akarnak, kavarnak mindenkivel, semmi tisztelet, hűség, őszinteség... ti tudtok a legjobban sírni:D meg is érdemlitek amit kaptok kivétel nélkül
2011. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el mind a kettőt. Az első barátodhoz csak azért kötődsz ennyire, mert 6 évet voltál együtt vele és megszoktad. Nincs értelme tovább ennek a kapcsolatnak. A másikkal pedig csak szórakozol.
2011. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ariadne13 ***** válasza:
nem lehet, hogy férfi ???
2011. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a szövegkörnyezetből számomra sem volt világos, hogy most tényleg egy nőről lenne szó. De azért rögtön ribizni kell meg oltani a lányokat. Mintha a férfiak nem tudnának legalább ekkora taplók lenne, ha nem nagyobbak....
2011. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez azért egy nagyon összetett dolog, itt senki se fogja tudni megmondani, hogy A vagy B mellett dönts. Én nagyon hasonló helyzetben vagyok, csak 10 év párkapcsolat után, hasonló gondokkal. Ha van kedved beszélgetni írj egy privit.
2011. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!