Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nincs mitől tartanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nincs mitől tartanom?

Figyelt kérdés
Történetem elég hosszú... A lányokkal való ismerkedésben, mindíg is félénk voltam,... de nyaralásom során megismerkedtem egy remek, és igazán különleges emberrel, aki elmondta élete során átélt tapasztalatait élményeit, elmondta, hogy nincs mitől tartanom, egy lány "semmivel sem" jobb vagy több nálam, és hogy a lányok "olyanok" mint a fiúk, semmi félni valóm sincs, rengetek dolgot mondott az élet minden területén. Környezetemben mindenki elvan "Ájulva" hogy mennyit változtam, a kinézetemmel meg vagyok elégedve, magabiztosan járok, mert tudom, hogy a lányok mindíg megstírölnek.... a kisugárzásommal sincs baj, de ha egy lánnyal van dolgom akkor huhh mintha egy börtönben vallatnának olyan x) pedig nővérem is állandóan azt szajkózza, hogy de jó pasi lettem, tessék csajozni... barátságos, mindíg mosolygós természetű vagyok, de a másik nem,... ajjaj, úgy érzem nagyok a mai fiatal lányok elvárásai...
2011. szept. 2. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
rosszul érzed :) tessék elindulni és keresni valakit magad mellé :)
2011. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mitől kell tartani? Nem a kezét kéred meg, hanem csak ismerkedsz. Szerintem sokan ott rontják el, hogy tudat alatt mintha egyből feleséget / férjet keresnének maguknak az emberek. Nekem egy haverom mondta mindig, hogy ne így. Mintha csak haverkodni akarnék, vagy mintha egy haverommal beszélnék. Lazán, önmagamat adva, aki vagyok. Ne úgy gondoljak rá, mintha most az év randiján lennék.
2011. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy ha meg szabad tudnom?..szerintem sincs mitol tartanod. 16L
2011. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
22:40 igazad van!
2011. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a segítséget. Kedves kérdező 19 éves vagyok.
2011. szept. 2. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!