Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Müködhet egy kapcsolat orális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müködhet egy kapcsolat orális szex nélkül?

Figyelt kérdés

Leginkább 25-30 körüliek válaszát várom.

25N


2011. aug. 16. 19:17
 1/9 Ariadne13 ***** válasza:

működhet, de az szerintem egy különleges fűszerezése a dolgoknak a szerelmes párok között :)


20 L

2011. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca.. ***** válasza:
100%
ha egyik fél sem igényli, és ezen felül jó a fantáziájuk, akkor igen.
2011. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem!


Vörös vagy?

2011. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy működhet, ha igazán szeretitek egymást és egyikőtök sem akarja.

Mi párommal évekig nem csináltuk, egyrészt nem éreztük szükségét, másrészt nekem annyira taszító volt, abban semmi "romantikus, szerelmes" nincs. Ettől függetlenül minden nagyon jó volt köztünk, a szex is rendben volt. Aztán az én ötletem alapján néhány hónapja csináljuk, de csak alkalmanként.


23/N

2011. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Én kívánom az orális szexet, de a barátnőm nem szerette volna. Ettől még másfél évig boldogok voltunk együtt, és ha rajtam múlik, akkor életünk végéig azok maradtunk volna.

Szóval akkor is működhet, ha esetleg még lenne is rá igény az egyik fél részéről. Hisze ha tényleg szerelmes vagy, akkor ez már csak körítés.

2011. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
működhet, bár szerintem nem éri meg kihagyni. Nagyon jó...
2011. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
csak ha az egyik fél le tud róla mondani
2011. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Albu válasza:
Működhet, de velem nem. Ennyi ezer év után illik belejönni.
2016. aug. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pasimnal tuti nem működne.Az a kedvence szerintem
2017. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!