Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Asszony elhív SP koncertre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszony elhív SP koncertre még most se hiszem el?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma kis hezitálás után ugyan de kimondta, hogy szeretné ha elmennék vele SP koncertre... Nem viccelek szó szerint ezt mondta. Bennem hirtelen a sz@r is megfagyott és azt mondtam hogy buz!nak nézel? Most meg megsértődött. Ha valaki megtudná hogy én ilyet csinálok letagadná azt is hogy ismer. Már az is érdekes hogy miért akar az asszony oda menni tán én nem vagyok elég mert neki espé kell?
2011. aug. 16. 19:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

wolf kati koncert xDDD szerintem valami jobb csaj koncertjere hivd..mondjuk monddd,h inkabb menjunk zséda vagy lola koncertra....

amugy kitudja,h jo dolog e ez a zsarolas....kerdezd meg mindek akar menni sp koncertra,meg ilyek...... esetleg menj el vele,aztan ulj le valami közeli etterembe es egyel. ugy nemmondhatja,h nemmentel el.

sztem feltekenysegre semmi ok,mert többnyire akk megyunk valaki koncertjere ,akinek tetszenek a zenei. najo vannak kivetelek:D

2011. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Hát a helyedben én se mennék el..:S

De döntsd el!Mi a fontosabb?A barátnőd vagy a hírneved?

Hogy felvidulj olvasd el ezt:


"..A nevem SP,

b*zi vagyok juhé,

jól nézz most meg engem,

milyen kis csajos a testem

...feszül rajtam a pink póló

vigyázz b*zi riadó.

Ha a bárba belépek

elolvadnak tőlem a férfi vendégek

kis csajok sikítoznak értem,

de a ruhát róluk le nem tépem

....mert én a pasikra bukom

s csakis őket d*gom.

2011. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
úgy körberöhögnének a haverjaid ha ez kiderülne :D
2011. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ezt a dolgot magammal viszem a sírba az biztos hogy nem mondom el senkinek
2011. aug. 16. 21:30
 15/18 Solarian ***** válasza:
45%

Hát én el nem mennék legfeljebb bomlasztani!

Ehhez tudok segítséget nyújtani.

ruházat: Fekete póló(lehetőleg metáleggyüteses)+ fekete farmer+ surranó/fekete tornacipő

Felszerelés(ammo):2 zacskó közepes méretű kavics, 3-5 paradicsom, 1 doboz tojás

A többit tudod magadtól is...

remélem segítettem :)

2011. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%
Te beöltöztetnéd Emonak?Jobbat nem tudsz?
2011. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
menj el vele!!! és koncert közben vedd le az alsógatyád és dobd fel a színpadra!!!!!! meglátod ez lesz az utolsó hogy ilyenre hívott!!!!! és még a haverjaidnak is elmesélheted hogy a béke kedvéért elmentél,majd elmondod mit tettél! Te leszel a legmenőbb a haverjaid közt meglásd!
2011. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Solarian ***** válasza:
65%

07:12 Emonak? Ez az öltözködés inkább a metálosokra/rokkerekre illik. tessék megszólalt a technósbéka... -.-'


De sztem am normálisan mondd el neki hogyez milyen rohattul ciki lenne. Ha szeret meg fog érteni.

2011. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!