Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik barátnőm pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik barátnőm pasija hónapok óta rám van kattanva és tegyük fel volt köztünk valami, akkor is én vagyok az aki tönkreteszi a kapcsolatot? Ha nem én kezdeményezek?

Figyelt kérdés
Nos, 3-4 hónapja kavartam ezzel a fiúval, akkor nem volt kapcsolata, de ott aludtam nála, nagyon részegek voltunk, nem feküdtünk le, csak smároltunk meg egész este egy szórakozóhelyen, amit a fél baráti társaság másnap örömmel terjesztett. A gond ott kezdődött, h a pasi közölte, h ő másnap békül a volt bnőjével, aki most is a barátnője. Ez már a házban történt, én itt gondoltam, h oké alszok... másnap kaptam a csajtól egy üzit, h igaz e meg egyebek, tagadtam, oké ez így lecsillapodott, de azóta a csávó minden hétvégén odajön hozzám, rám mászik egyebek, most már annyira untam, h mondom oké megyek ott alszok legyen, de nem lett, van lelkiismeretem, kiderült, h a barátnője is kb ugyan ezt csinálja, csak ő meg az ex pasijával akivel én szintén kavartam meg levelezgetünk is. És most amikor aludtam a pasival bejött x csaj a szobába és lefényképeztek minket, és most nem tudom mi legyen, h ha ez kiderül mit csináljak, kicsit zavaros, de csak kérdezzetek közbe.
2011. aug. 16. 19:32
 1/6 Ariadne13 ***** válasza:
ez nem barátság :D gratulálok, rib@nc vagy :DDDD
2011. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gondoltam, h én leszek a rossz, mikor nem is én kezdtem az egészet... :/
2011. aug. 16. 20:02
 3/6 Ariadne13 ***** válasza:
eszed attól még van mérlegelni ugye ????? rám is csomó pasi mászik, olyan is, akinek csak hírből ismerem a barátnőjét, de nem kell az ilyen. a barátomat se csalnám meg. anno legjobb barátom megcsókolt buliban, holott az angol csoporttársammal jött össze, akit nem is kedveltem. felképeltem a gyereket, és megkérdeztem tőle, h megérte-e megcsalni a csajt és elbaszni a barátságunkat. minden a morál kérdése....ami neked nem túl fejlett. ennyi
2011. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha titeket nem érdekel, h nem én kezdtem, akkor a barátnőmet se fogja, inkább letagadom :/
2011. aug. 16. 22:02
 5/6 Ariadne13 ***** válasza:
ez nem ovi h ki kezdte.... ludas vagy nagyon is. de a te dolgod. akkor meg minek írogatsz ide ???
2011. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gondolhatod, h nem jókedvemből "írogatok ide"..
2011. aug. 17. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!