Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon hirtelen haragú, minden veszekedésnél képes eljutni odáig, hogy a végén már felrobban az idegtől, és kijelenti, hogy vége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
általában apróságokról jutunk el odáig, hogy kezd úgy beszélni velem, mint akit kutyába se vesz és röhögve kijelenti hogy részéről ennyi..úgy beszél velem mint egy sarki izével, és ilyenkor nem tudom, mit tegyek. ha tűrök egy idő után lenyugszik, de legtöbbször a becsületemet kell félretennem ehhez, hogy beismerjek olyat, ami nem is igaz..mit tegyek tűrjek és nyeljek, vagy álljak ki az igazamért, de akkor elhagy...
2011. aug. 16. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszer mond neki te hogy vége. hidd el találsz majd jobbat aki nem kiabál veled minden apróságon. : ) ez ilyen pasik nem érdemelnek meg senkit.. :)
2011. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szakits gondolkodj már leted végéig kibirnád ezt? mond meg hogy amikor kijelenti hogy ennyi hogy részedről is és kész hagyd ott az ilyennek nem való barátnő
2011. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vmi idegbeteg pasi lehet, még most szabadulj meg tőle, mert később előfordulhat, hogy a szóbeli sértések testi sértéssé fajulnak. Sajnos tapasztalat. :(
2011. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beszéld ezt meg vele mindenképp.

Én is átéltem ezt, voltam ilyen. Hidd el, az ilyen embereknek van a legnagyobb szeretetre szükségük. Nagy az egójuk, nem tudják magukat és a tetteiket megvalósítani, így kialakul az egó, ami veszekedéskor működésbe lép, ha úgy érzi az adott személy, hogy sérti egy-egy szó az önérzetét. Mivel apróságok miatt, ezért úgy látszik, hogy elég nagy a probléma. De később hidd el, hogy nagyon is bánja az illető, lelkiismeret fordulása lesz. Ne hagyd el ezért, mert ez egy lelki betegség, próbálj meg kiállni mellette ha szereted.

17/F

2011. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már mondtam neki, hogy ha mégegyszer megcsinálja ezt, akkor én nem fogok ellenkezni, de erre még jobban felhuzza magát és lelép és utána mondja, hogy akkor ne beszéljek vele, nyugodtan "vagánykodjak" ha ez a menő...:/ de ugyanakkor amikor nincs gáz, nagyon édes, odaadó, elmondja, hogy mennyire szeret, de ha konfliktushelyzet van, ebből semmit nem érezni
2011. aug. 16. 21:08
 6/7 napietus ***** válasza:
a pasid egy hülye. idegbeteg és képtelen az emberi kapcsolatokra. dobd, találsz jobbat is.
2011. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
A kapcsolat is a bajban ismerszik meg. Nem csak akkor kell, hogy számíthass a másikra, amikor minden rendben van.
2011. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!