Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak ellenem és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ellenem és miért mondanak ilyeneket? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal nemrég de most úgy néz ki hogy kibékülünk...én 15 ő 20...

Én nagyon szeretem őt meg minden anyum pedig azt mondta hogy hagyjam ezt a gyereket, pedig anyum nagyon kedvelte..

Azt mondta hogy azért mert úgy tudja hogy lefeküdt az unokatestvérével, mert látta egy illető hogy reggel kijött a szobájából de ez már régen volt...

Nem akk amikor velem volt, most nagyon úgy néz ki h kibékülünk de anyum meg nem akarja pedig eddig nem volt semmi baja...

Anyum már nem is nagyon akar leengedni, de én úgyis lefogok mert szeretem,..(vannak rossz napjai amikor máshogy lát dolgokat)

(Meg tegnap ittas volt mert ugye húsvét volt, és megcsókoltuk egymást akk anyumnak nemvolt semmi baja ma pedig hazajött a munkából és azt mondta hogy minek csókolózok vele úgy...

Nemtom mit tegyek...Nagyon várom a válaszokat!!!

Köszi


2009. ápr. 14. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
talán anyukád is belátta, hogy hibázott, mikor ilyen korú pasihoz engedett.. mi lenne, ha inkább anyukádra hallgatnál, aki tapasztalt és ért egy kicsit a dolgokhoz?
2009. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon elvok keseredve ezt amikor ezt megtudta hogy lefeküdt az uncsijával ami sztem nem igaz és tiszta izé velem, pedig ez nem biztos és ha csinálta is nem is akkor amikor velem volt...
2009. ápr. 14. 15:29
 3/14 anonim ***** válasza:
most mondok valamit, tényleg nem azért, hogy elkeserítselek, csak én "kicsit" idősebb vagyok és van már annyi élettapasztalatom, hogy ezt kijelenthessem: a pasi jól láthatóan csak szexet akar, nem véletlenül terjedt el róla az a pletyka, hogy lefeküdt a nem tom kinek az unokatesójával.. és te még fiatal, naiv vagy szóval ha kézzel fogható bizonyíték lenne rá, hogy csak meg akar dönteni akkor is azt hinnéd, szeret téged.. a ti esetetekben sokat számít az 5 év korkülönbség, ő már dolgozhat, te még csak most kezded a középsulit vagy 8.os vagy.
2009. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De mikor felhoztam a szex témát hogy mennyi időt várna rám akk azt mondta hogy akármennyit, aztán visszakérdezett hogy mennyit kéne..stb.

Egyszerűen nem hiszem el sztem ez nem igaz vagy nemtom...áhhh teljesen szar így..pedig szeretem nagyon és nekem nem mutatott olyan jeleket vagy mondott hogy csak a szexért akar velem lenni...

2009. ápr. 14. 15:36
 5/14 anonim ***** válasza:
azt mondta, vár rád akármennyit, de azért visszakérdez, hogy mennyit kéne?! nevetséges. ebből látszik, hogy azért mégis csak szeretné ha minél hamarabb eljönne az az idő.. de te életed te döntésed, ha ennyire szereted és bízol benne EZEK után is akkor úgysem tud senki meggyőzni, amúgy is minek kértél tanácsot ha úgyis az lesz, amit te jónak látsz? a felnőttek tanácsát úgysem fogadod meg..
2009. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Áhh nemtom mit tegyek... nem is biztos hogy még ez igaz hogy lefeküdt az uncsijával, én tuti hogy úgyse fogok vele szexelni mert annyit nem ér meg még az se biztos hogy tényleg kibékülünk de úgy látszik...

Egyszerűen nemtom mit tegyek szívem szerint újra kezdeném vele mert tényleg nagyon szeretem de viszont ha a szüleimet nézem meg azokat akik tanácsot adnak azért elgondolkodok...

2009. ápr. 14. 15:45
 7/14 A kérdező kommentje:
Mikor visszakérdezett h mennyit kéne azt mondtam h azt nem lehet megmondani majd jön..és azt mondta hogy ja és mosolygott...
2009. ápr. 14. 16:07
 8/14 anonim ***** válasza:
haaat igen..visszakerdez h mennyit...nem tudom, de ha tenyleg kiderul rola hogy a sajat unokatestverevel hajlando lefekudni, akkor nem kene neked tul sokat foglalkoznod vele. gondolkodj el rajta, es legy turelmes mert mindenre feny derul csak ido kell hozza
2009. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondolkozz esetleg. Közben el tudom képzelni, hogy mit gondolhatott magában, amikor mosolyogva mondta, hogy "ja". De ha neked ez megfelel, akkor légy boldog. Egyértelmű, hogy meg akar fektetni. Talán ezért nem kellene 20 éves sráccal kezdeni. Az én barátom 18 volt, amikor 15 éves koromban összejöttünk (lassan 17 leszek), és én is soknak tartottam egy kicsit, de tudtam, hogy lesz annyi eszem, hogyha észreveszem, hogy arra megy, hogy lefektessen, bármennyire szeretem, kirúgom a p*csába. Mint kiderült, közel sem erre ment, de ez már nem annyira lényeges...De lehet, hogy nem lett volna ekkora szerencsém, és akkor nagy sz*rban lettem volna a 18 éves barátommal.
2009. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát nemtom ha ez tényleg igaz hogy lefeküdt azzal az uncsijával vagy rokonjával vagy,kie akk tuti h abba hagyom az egészet szeretnék majd most vele komolyan elbeszélgetni ha tényleg már nagyon észreveszem hogy hajt rám, meg kiderül h ez is igaz akk vége...

Esetleg tudtok tanácsot adni hogy mégis mit kérdezzek meg a szexel kapcsolatban mer lehet h nyíltan is megkéne kérdeznem hogy nem csak a szexre hajtassz...

Ezt a dolgot viszont nem mondhaton el neki h halottam hogy a rokonával lefeküdt mert akk egy olyan ember kerülne nagyon szar helyzetbe aki fontos nekem,(aki ezt a dolgot elmondta)

2009. ápr. 14. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!