Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jó már így neki? Esélytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó már így neki? Esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, anyukám munkatársa. Nálam közel 8 évvel idősebb. Megkeresett facen, bejelölt, a koromnál idősebbnek nézett 3 évvel. Az elején jól ment minden, eldumágattunk chaten, megbeszéltünk egy közös találkozót hnapra. De ma kicsit meghátrált, sőt sztem teljesen.Anyukám egy kicsit bekavart, nem nagyon csak egy picit vagyis nem tudom.

Eddig minden alkalommal szét dicsért, h milyen szép vagyok stb... Most beszéltünk, h akkor h is lesz a hnap. Most már nem dicsért annyit, sőt nagyon hangoztatta, h ez csak egy találka lesz nem a kezem kéri meg. Szval most már nem annyira lelkes, sőt sztem csak azért jön el, mert már megbeszéltük, és írta is, h nem csinál segget a szájából. Szval, nekem az elején ne is tetszett, de mostanra megkedveltem és kicsit el vagyok szomorodva. Nincs is kedvem a hnaphoz :( És egyre inkább azt érzem, h soha nem lesz senkim.

19/L


2011. aug. 16. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismered a viccet a malackáról és a kölcsönveendő fűnyíróról? Most pont úgy viselkedsz.
2011. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerem. Miért, h viselkedek?
2011. aug. 16. 23:06
 3/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Anyukádnak nem tetszik, hogy ilyen idős emberrel akarsz összejönni, aki ráadásul a munka társa. Biztos beszélt a fejével.
2011. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom is, h mi történt, de így most már esélytelen az egész?
2011. aug. 16. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Röviden: Malacka kölcsön akarja kérni a medve fűnyíróját. Aztán útközben elkezdi hergelni magát, hogy a Medve nem fogja kölcsönadni, sőt undok lesz, stb. Aztán mikor megérkezik a Medvéhez, mielőtt az bármit mondana, így szól: Tudod mit, Medve! B. meg a fűnyíródat!


Na így.

2011. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D Köszi a viccet. igen igazad van. Feleslegesen hezitálok rajta. Lesz ami lesz és kész.
2011. aug. 16. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!