Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értelmes válaszokat kérek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes válaszokat kérek! Mit tegyek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

van egy fiú akit szeretek..jártunk de már nem,mégis ugyanúgy beszélünk mint régen..folyamatosan írja hogy szeret..aztán egyszercsak kiböki hogy neki ilyen meg olyan kép kellene..és ha nemcsinálom meg megsértődik..majd rá 1 órára bocsánatot kér..:/

szerintetek csak a kép miatt szeret..?:o ://

értelmes válaszokat ha lehet..nekem ez fontos! :(


2011. aug. 17. 04:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, milyen képeket? Mert nem mindegy, hogy arckép, vagy aktkép... Mert szerintem ha az arcodról kér, akkor cuki, de ha másról, akkor lehet, hogy csak amiatt...:(
2011. aug. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, csak egy tanács.SOHA SENKINEK ne küldj interneten, telefonon magadról meztelen képet! Nem tudhatod, hol köt ki a végén, hányan csámcsognak rajta.Ha a fiú ilyet kér tőled, küldd el a jófenébe. Ha megsértődik, az ő baja.szerintem csak kihasznál, nem szeret.
2011. aug. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

14-15 kőrül lehetsz a palid meg 1 faszverő kis görcs.

gratula kis ribanc.

ha pedig nem egyezik az általam meghatározott évszámom a te valós éveid számával akkor még nagyobb a baj. veled is és a paliddal is.

2011. aug. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sértődés luxusát egy srácnak sem szabadna megengednie magának, van más megoldás is. Ám azzal egyetértek, hogy soha ne küldj képet senkinek a neten!
2011. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nemértem miért lennék ribanc..

nem az arcomról kért képet..hanem mondjuk úgy hogy melltartós..

de azért köszönöm.

2011. aug. 18. 02:32
 6/6 A kérdező kommentje:
és úgy mellékesen nem az a lényeg hogy járunk-e vagy nem.!
2011. aug. 18. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!