Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, hogy életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy életben maradjak? Komoly válaszokat megköszönném.

Figyelt kérdés

A barátom, az első szerelmem, akiért még most is meghalnék, és olyan erős vágy fűz hozzá, amit már nem bírok tovább viselni, szakított velem fél éve kb.

Iszonyatosan hiányzik, és bármit megtennék, hogy visszaszerezzem.

16 évesek vagyunk, nincs új barátnője, általánban otthon gépzeik, vagy a fiú haverjaival van.

VIszont egy valami rettentően idegesít:olyan osztályba jár, ahol nagyon összetartóak a gyerekek, állandóan együtt buliznak, és folyton beszélgetnek. 30 lány van az osztályában, főként ribancként viselkedők, de azért vanank jófejek is. Annyira féltékeny vagyok, hogy ők láthatják a barátomat, együtt bulizhatnak, és találkozhatnak.

Mit tegyek, hogy ne sírjak egész nap, hanem esetleg tegyek valamit azért, hogy visszakapjam a szerelmem?

Szerintem újra belém tudna szeretni, hiszen nagyon szerelmes volt belém , de a kapcsolatunk körülményei miatt kiszeretett belőlem.

Hogyan szerezzem vissza?

És mit tegyek az őrjítő gondolataimmal?


2011. aug. 17. 10:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Írtam már neki vicces leveleket kettőnkről, arról, hogy minden az én hibám volt stb.. Nem írt vissza hosszú választ, de mindet elolvasta, és szerintem azért megérintette valamilyen szinten a dolog.

Mert megnézte őket szombaton, és vasárnap jött a válasz. :/

2011. aug. 17. 10:17
 2/23 anonim ***** válasza:
szerintem menj el a barátnőiddel bulizni, ugyarra a helyre, és táncoljatok...majd ha meglát, akkor ismét akarni fog =)...vagy esetleg keress másik srácot:D
2011. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az idő minden meggyógyít....
2011. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A bulizást nem úgy kell elképzelni,hogy rendes bulik, hanem hogy összegyűlnek például a városban, és együtt vannak.. De sosem tudok vele "véletlen "összetalálkozni.

Köszönöm a választ! :)

2011. aug. 17. 10:19
 5/23 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, de hónapról hónapra egyre rosszabb.
2011. aug. 17. 10:20
 6/23 anonim ***** válasza:
Túl kellene lépned ezen, és nem gondolni rá. Nem igazán tudsz mit tenni. Ne csinálj semmi butaságot, inkább kösd le magad. Tanulj, játssz, foglald le magad valamivel ami érdekel. Az érzéseid és így a fájdalmad is lassan észrevétlenül halványulni fog. Később alkalmas leszel majd egy új párkapcsolatra valaki mással, akit szintén nagyon fogsz szeretni, de ő majd viszont szeret téged!
2011. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De ha nem sikerül túllépni?

Az a baj, hogy minden rá emlékeztet, itt lakik nem messze, stb..

De ő is nagyon nagyon szeretett, csak kiábrándult belőlem.

2011. aug. 17. 10:23
 8/23 anonim ***** válasza:
16 évesen ez nem a világ vége találsz mást!!
2011. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

De ha szeretem őt, nem ér egy próbát, hogy küzdjek érte?

Talán ő sem tudta igazán, mit akar. Ez látszott rajta.

Miért ne lehetnénk újra boldogok?

2011. aug. 17. 10:32
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem megérdemelted :)
2011. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!