Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne még? Megköszönném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne még? Megköszönném az értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés

Megint egy nagyon unjuk karácsonyos kérdés....de hát elnézést de pasinak nagyon nehéz tökéletes ajándékot találni.Már vettem egy ilyen dekoros faragott cuccot aminek biztosan tudom hogy örülni fog, de arra gondoltam kéne valami hasznos dolog is. 17 éves pasiról van szó.féléves kapcsolat.

Ötletek? esetleg elmondhatnátok ki mit vett párjának?

Vagy általánosan mit lehetne ajándékba adni egy férfinak?


2009. dec. 21. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A Karácsony nem arról szól,hogy venni KELL valamit. Az ember amit ad, szeretettel teszi (normál esetben). Nem a praktikus dolgok a fontosak, hanem az, hogy amire esetleg vágyott már jó ideje, megkapja.

Tőlem egy olyan könyvet kap, amit kevés helyen lehet megszerezni, könyvtárban nincs bent, neten sem letölthető és nagyon szeretné. 23L

2009. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki sajtokat.Veszel 3-4-5-akármennyi kisebb darab nagyondrága sajtot, és becsomagold valami fasza dekorpapírba.szerintem örülne neki feltéve ha szereti az ínyenc dolgokat...
2009. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én párom szeret koktélokat készíteni és vettem neki egy profi shaker készletet. de neked kell ismered a párod. vehetsz átlagos dolgokat, pl parfüm, férfi kozmetikumok, esetleg valami márkásabb alkohol,számítógépes játék, kedvenc együttesének legújabb cdje, koncertjegy, könyv..
2009. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

-nem úgy fogom fel hogy kell venni, hanem szeretnék

-sajnos nem tudom hogy mit szeretne nagyon nem akarta semmilyen formában elárulni, még véletlenül se.

2009. dec. 21. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel 17 éves ezért az alkoholt nem ajánlom, mert talán a szülei szemében visszatetszést keltene, de ha van hobbija, például kártyázás, akkor vehetsz neki egy jó minőségű kártyapaklit, vannak tényleg nagyon jó minőségű kártyák, szerintem jó ötlet :) Szerintem ha a dekoros faragott dolgokat szereti, akkor vehetnél neki valami eszközt, amivel ő is tudná csinálni (ehhez már sajnos nem értek).
2009. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!