Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire van szükségük a férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire van szükségük a férfiaknak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Pinára, szexre szexre, jó csöcsökre
2011. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sexre meg jókajákra meg türelemre.

HŰSÉGRE,KITARTÁSRA,MEGÉRTÉSRE.

2011. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ilyet kaphat kapcsolat nélkül is. Meg különben is ha valaki erre vágyik akkor nem is akar párkapcsolatot. legalábbis tartósat nem. szóval szar válasz bocsi :D
2011. aug. 17. 12:33
 4/17 cartmenkid ***** válasza:
40%

Első: ott a pont!

Amúgy komolyan: bizalom, lehessen beszélgetni vele nelegyen kuka mindíg :) és legyen ápolt a teste szóval fürödjön meg egyebek...

2011. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
elsőnek szólt
2011. aug. 17. 12:34
 6/17 A kérdező kommentje:
de nem...ezek alap dolgok. ezeket én is tudom. a kérdés az, hogy mi olyan dologra van szüksége ami tartósan odaköt valakihez. olykor lehetek bármennyire megértő bármennyire odaadó meg bármennyire szexis, mégis más kell...
2011. aug. 17. 12:36
 7/17 cartmenkid ***** válasza:
hát pedig ez kell nemtudom mi más kéne... Ha ezek mellett szeret te vagy a tökéletes csaj
2011. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 cartmenkid ***** válasza:
szereted*
2011. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok!8éves kapcsolatom volt és most van egy új ami már egy éves lesz nemsokára.Szerintem ez is sokáig fog tartani.Tartom magam ahhoz amit leírtam.Szerintem ezek a leg fontosabbak.Igaz nem vagyok egy megcsalós típus én alapból hűséges vagyok és akivel együtt vagyok azt tisztelem és nagyon szeretem.Tudom,hogy ritka az ilyen pasi,de akinek ez nem elég amit leírtam annak semmi...
2011. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ezt a "más kell" dolgot úgy értettem, hogy más nő.
2011. aug. 17. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!