Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy ne fogyjak le, mert neki igy vagyok jó. Kérdeztem, hogy szerinte van-e rajtam felesleg, azt mondta, hogy nincs. Akkor hogy érthette?

Figyelt kérdés
Sőt, azt is szokta mondogatni, hogy mennyire jó nő vagyok.. én meg érzékeny vagyok az alakomra, nem is kicsit. Most úgy érzem, hogy emiatt nem a régi a kapcsolat, és már nincs is kedvem úgy vele lenni :(
2011. aug. 17. 14:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
De hülye vagy...
2011. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
na most mivel nem vagy megelégedve magadon szivem?:)
2011. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Tetszel a barátodnak azt mondja jól nézel ki úgy szeret ahogy vagy te meg ezért nem szeretsz már vele lenni? azért mert szeret téged? istenem... na ezért ostoba a kérdés.
2011. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátod úgy látja, hogy a mozgás és az evés visszafogása oda vezet, hogy csontsoványra fogysz, és ő ezt nem szeretné, mert úgy látja, hogy most tökéletes az alakod. Ne rágódj ezen, ha ő azt mondja, így vagy neki jó, akkor hidd el, és maradj ilyen, amilyen most.
2011. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%
Vááááá ez a napi sz...ar:):) szöke vagy kicsi krupli bogaram???:)ha azt mondja jo csaj vagy,és ne fogyoz,akor mit akarsz halani töle???hogy te mangalica meg hoztam a korpát mehetsz moslékolni,hogy sonkára hizál???Nem értelek,ezt te se gondolod komolyan amiket irkálsz:)tudod mit te sertés szalon szagod van,és nyomok egy karikát az orrodba hogy neturdki a vájubol a moslékot:)ez igy jo lenne ha ezt mondaná,kiváná a habb tested???egy normális fickod van becsüld meg inkább!!!
2011. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 BlackSword ***** válasza:

Látom Te sem álltál sorba amikor az észt osztották... Ha nincs rajtad felesleg, akkor azért ne fogyjál le, hogy hiány se legyen rajtad, mert az sem egészséges... Ráadásul a párodnak is így tetszel, szóval a feszültséget Te megad generálod a butaságoddal...

De igaza van a többieknek amikor azt mondják, hogy dobd, és keress valakit, aki minden nap azt fogja mondani rád, hogy mekkora egy dagadék vagy, és azonnal fogyjál le... Hát megnéznélek egy ilyen kapcsolatban 2 hónap után... Visszasírnád ezt az embert...

2011. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
ne fogyjak le, mert neki igy vagyok jó = lehet hogy dagadt vagy, de ez őt nem érdekli, mivel ez az ideálja :)
2011. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

Szerintem ne a barátod, vagy barátnőd vagy más kedvéért fogyj le, hanem magadért ! Ha te fogyni akarsz, mert nem érzed így jól magad, akkor hajrá, ha jól érzed így marad, akkor meg tegyél mások véleményére!!! Egy legyen a fontos, TE mit akarsz, ne az, hogy más milyennek lát és mit mond!

( viszont a szoli és műköröm nálam nem jön be , se ducinál, se dagadtnál , se soványnál :D )

2011. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Ariadne13 ***** válasza:
a barátodnak megfelelsz, mert jó nőnek tart, azt mondja, h NE fogyjál le és ezt te sértőnek tartod???? jól értelmezem a kérdést ????????????????
2011. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
Fogalomzavarban szenvedsz vagy csak szórakozol?? :D
2011. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!