Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szerintetek a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek a nőnek otthon a helye?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nőnek ott a helye, ahol lenni akar, persze kompromisszumkészen!
2011. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
h érted, h otthon? ott a helye, ahol éppen dolga van, vagy ahol lenni akar.. 21, l
2011. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy lenne tökéletes, de sajnos a mai világban ritkán keres annyit egy férfi, h egyedül el tudja tartani a családot.
2011. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően nem.


de szeretnék annyit keresni, hogy azt mondhassam a feleségemnek, hogy ha nem akar, akkor nem kell dolgozni járnia, ha meg akar, akkor csinálja azt, amihez kedve van, mert jól megélünk az én fizetésemből is.


na, ez a veszély nem fenyeget, a kérdés pedig ebben a formában értelmetlen.

2011. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem feltétlenül. Ha kicsi a kölyök persze, de egy 8 órás nem túl stresszes munka, amiben talál valami szépet belefér. Ha keresek majd annyit, akkor gondozza a város széli nyugodt kis házunk kertjét, vásároljon be, látogassa anyut-aput ilyenek.
2011. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Isten örizzen! Akkor otthon sem lenne nyugalmam! Menjen csak és legyen idönként csend a lakásban!
2011. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Meg boltban. Vegyen sört.
2011. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de ha a párom el tudna tartani, akkor sem maradnék otthon. Mi lesz, ha történik vele valami, vagy elhagy, akkor hogyan élek meg a gyerekeimmel?

Várjam a gyerektartást és a jóindulatát, hogy menniyt hajlandó odalökni?


Különben is szeretem a munkámat.

2011. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Úgy lenne tökéletes, de sajnos a mai világban ritkán keres annyit egy férfi, h egyedül el tudja tartani a családot.



miért lenne ugy tökéletes? én dolgoznék akkor is, ha a párom el tudna tartani..

2011. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok de szerintem a leghülyébb lehetőség az hogy a nő otthon van. Nagyon rizkós és kiszolgáltatott helyzet!


Miért?

1. mert bármikor történhet valami a férjjel!

2. nem biztos, hogy a férj nem él vissza ezzel! (sajnos a pénz az úr nem a rendes ház, attól még kiszolgáltaott lehetsz egy szemét embernek, aki ezzel visszaél...régebben is visszaéltek ezzel a pasik)

3. ha elhagy egy nőért (ami elég gyakori) mi a f*szt csinálsz pénz nélkül x gyerekkel+ nulla munkatapasztalattal?

4. ha válni kell mert tarthatatlan az együttélés, mit csinálsz egyedül x gyerekkel és a semmivel?



Szóval ez nem ilyen egyszerű.


Ahhoz h ez így menjen kell:


1. egy jól kereső férfi

2. 100%-osan családcentrikus+ hűséges , tuti semmivel nem él vissza, tiszteli, szereti a családját, kompromisszumképes!


Sajnos sok ffi nem ilyen. Ezért ez sok helyzetben nem megvalósítható, csak kevés családban igen!


29N

2011. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!