Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális ha így marad?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ha így marad? Váljanak el utjaink?

Figyelt kérdés
A pasimmal jól megvok szexelünk (rendszeresen) mindent csinálunk de ő szokta nézni a szőke pics@k fenekét néha még huncut mosoly is jelenik meg az arcán. Amikor szóvá tettem azt mondta csak engem akar a többi csak vicc. JA am szokott olyan lenni több péntek este is h nem velem van mert nekem v neki nem jó. Ha neki nem jó akk felszoktam este hívni és nem mindig van otthon. aggodnom kéne amiatt h megcsal? mindig amikor együtt vaunk akk ő szokott újjal előállni ez jele lehet annak? néha durvább is velem ha pénteket külön töltöttük. Segítsetek h mit tegyek!!
2011. aug. 17. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
meg kellene beszélned vele, h más nőket a haverjaival nézegessen, mert neked ez nem annyira vicces, mint neki.. hany evesek vagytok?
2011. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
"Attól,hogy diétán van még az étlapot megnézheti" ha érted mire gondolok.+ szerintem élvezi,hogy idegesít picit:) de ettől még szerethet és nem kell egyböl arra gondolni,hogyha elmegy bulizni egyböl megcsal:):D
2011. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én 20L ő 22F
2011. aug. 17. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2011. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hailey13 ***** válasza:
ha megcsal szakít, vagy észreveszed hogy máshogy viselkedik. szerintem feleslegesen aggódsz:)
2011. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha vki úgy érzi, h a kapcsolat diéta, akkor ne legyen benne... és akkor nézegetheti az étlapot, sőt fel is falhatja..
2011. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ErgoSUM válasza:
Pontosan egyetértek az előttem szólóval.
2011. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!