Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helytelennek tartjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelennek tartjátok, ha egy kapcsolatban nagyon nagy a korkülönbség a két ember között? Szülőként hogyan véleked (né) tek a témáról?

Figyelt kérdés

A családom kapcsán gondolkodtam el ezen. Nálunk az apukám 25 évvel idősebb anyukámnál, és amikor összejöttek, anyukám még csak 19 éves volt, apukám meg több mint kétszer annyi... Én most 17 éves vagyok, és nem tudom elképzelni, hogy egy nálam huszonévvel idősebb férfival legyen kapcsolatom. És azt sem tudom, hogy mit szólnának a szüleim, ha a következő pasim negyven valahány éves lenne..:D De van egy olyan érzésem, hogy nem örülnének.

Nagyon érdekel, hogy mások hogy viszonyulnak ehhez a témához!


2011. aug. 17. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Helytelenítem, ha a fiatal résztvevő még gyerek. Felnőttek esetén viszont mindenkinek szíve joga.
2011. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam én is, hogy mindkét fél nagykorú már. De nyilván attól, hogy valaki betölti a 18-at, még nem fog mindenki álláspontja abban a pillanatban megváltozni:D
2011. aug. 17. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát.. Nemtudom.. mert ha például apukád már 75 éves lesz.. nem tudom, anyukád aki akkor 50 éves,hogyan fog hozzá viszonyulni, az én anyukám(45) el sem tudná képzelni,hogy 70 éves "férfit" csókoljon meg..:S De hát mindenkinek szíve, joga! 15 éves vagyok, 30as pasi.. Hát.. írtó szexik! De ugye nekik több kell, mint nekem.. :) Nem lenne belőle, jó kapcsolat szerintem..!
2011. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ha felnőtt emberekről van szó, akkor senkinek semmi köze hozzá és semmi elítélendő nincs benne:)
2011. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!