Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 2 ember szereti egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 ember szereti egymást, akkor számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt fórumon, hogy 10-12 év korkülönbséggel is működő kapcsolatok vannak, vélemények erről? Pl egy 18 éves lány egy 30 éves pasival?
2010. jún. 26. 02:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem a legideálísabb...de ha szeretitek egymást és boldogok vagytok miért ne.Csak számíthattok a támadásokra a környezetetekben is..
2010. jún. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyilván az is egy értelmes kapcsolat lehet -.-
2010. jún. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

"Ha 2 ember szereti egymást, akkor számít a korkülönbség?"

Igen.Sőt ilyenkor számít! Ha csak távolról integetnek egymásnak, vagy csak szexelnek egy jót akkor nem számít!

2010. jún. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem,én is szeretem a nagyimat, pedig van köztünk néhány év, és tök jó a kapcsolatunk is...
2010. jún. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mást mond. Mindenkinek más a véleménye. Ha nem próbálod ki, sosem tudod meg, mi az igaz :)
2010. jún. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kor csak egy adat,mint a drágám mondani szokta! 36éves nő vagyok és a szerelmemet egy 29éves férfi testesíti meg,nekem Ő a mindenem,neki meg Én,igaz csak fél éve tart,de hosszútávra tervezünk. Jól kijövünk és imádjuk egymást,lassan már fizikai fájdalmat okoz a másik hiánya,ha dolgozunk,nem élünk együtt,de minden szabadidőnk a másiké,3 ház választ el bennünket,de ha otthon vagyunk,akkor vagy nála,vagy nálam töltünk minden időt. A korkülönbség csak a kívülálló prüdeket zavarja,vagy azokat akik szégyenlenék magukat. Mindent bele,a mi kapcsolatunk is csak 3 napig tartozott a csodák közé,mondani is szokták,minden csoda 3 napig tart:)
2010. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.;)
2010. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
bizony, ha nagyon szeretitek egymást a kor nem lehet akadály, esetleg egy idő múlva kiütközhet pár dologban a véleménykülönbség egyes dolgokról, de a szerelem sokmidnent legyőz, régen is nagy korkülönbséggel házasodtak az emberek, és mégis jó kapcsolatban éltek és szerették egymást;)
2010. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A korkülönbség szerintem nem számít.

Ami számít az az, hogy legyen közös témátok és jól érezzétek magatokat egymással.Az hogy ki mit mondd az ne érdekeljen, ha jól megvagytok! :)

2010. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!