Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Milyen trükköt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Milyen trükköt vessek be?

Figyelt kérdés
Van egy srác nagyon szeretem.Járok hozzá, ö is hozzám. Szüleinek bemutatott, utána én is az enyémeknek. Viszont nem tudja mit tegyen, mi legyen velünk. Ha velem van ölelget csókolgat, simiz, és úgy veszem észre szeret, de nem tudja mi legyen? Mit tegyek hogy el tudja dönteni mi legyen, és velem maradjon? Milyen trükköt vessek be?
2009. ápr. 14. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit nem tud ezen eldönteni?Akárkit nem mutatunk csak úgy be a szüleinknek.Mivel van problémája?
2009. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2009. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én 16/L ö 23/F de nem a korral van problémája azt mondta! Nem tudom miért bizonytalan...:S
2009. ápr. 14. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mégiscsak a korral van problémája ami mondjuk érthető is


vagy egy kis tutyi-mutyi alak aki az egész életét így élte le.


Én egyik esetben sem szeretnék a helyedben lenni.

2009. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!