Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimm külföldre készül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimm külföldre készül dolgozni 3 hónapig haza se jönne. Nem fogom kibírni hogy vezessem rá h ne menjen?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt de ennyi időt soha nem voltunk külön. Az apjával akar menni Hollandiába dolgozni ahonnan 3 hónapig haza se jöhetne. Minden nap ez jár a fejemben és nagyon nem szeretném h elmenjen de őt meg vonzza a pénz és nem tudom sehogysem lebeszélni róla. Segítsetek! Hogy vegyem rá hogy ne menjen?
2011. aug. 18. 11:46
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
jajj én megőrülök már szószerint minden nap ez van a fejemben és a sírás keringet. itthon is lenne munkája csak azzal nem keresne annyit de az is elég lenne de nem tudom róla lebeszélni mit mondjak neki hogy ne menjen?
2011. aug. 18. 12:01
 12/28 anonim ***** válasza:
Semmit, ki kell bírd, mert ha 3 hónapot nem bírsz ki vele akkor mi lesz később? Van net van telefon és beszéljetek.
2011. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ha szereted kibírod ennyi...
2011. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
hát gondolom akkor sokan közületek nem volt még ilyen szerelmes 4 év után is nagyon imádom és tényleg nem bírnám elviselni mert mikor most elment szinte meg voltam őrülve egész nap
2011. aug. 18. 12:19
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

tévedsz aranyom..

ne abban mérd a szerelmet, h 2 nap után megd*glesz, ha nem láthatod..

nem csak Te vagy az egyetlen nő, aki sok év után is őrülten szerelmes a párjába

Te viszont önző vagy, mert csak arra tudsz gondolni, h Neked milyen sz*r lesz, ha elmegy.. egyetlen olyan mondatot se olvastam Tőled, amiben a pasid álláspontját feszegetnéd.. lehet, h Neki is piszok rossz érzés dönteni, és legszívesebben magával vinne..de fiatal még, és vannak álmai, vágyai (jelen pillanatban az, h az édesapjával kimenjen külföldre) ez probléma? Neked támogatnod kéne Őt, nem lebeszélni mindenről..

2011. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

kedves kommentelő pont ilyenek nem kellenének ide szerintem normálisan is lehetne válaszolni ha meg nem tudsz akkor ne írj. ez nem az álma pusztán több pénzt akar és a pasim álláspontját is nézem mert nagyon kemény munkája lesz és nem lesz úgy elkényeztetve mint itthon és neki is rossz lesz. ha nem úgy alakult az életed akkor meg ne rajtam töltsd ki!

elég rossz nekem ez így is és már egy csomót bőgtem miatta de köszi hogy ilyen kedves vagy :S

2011. aug. 18. 12:38
 17/28 A kérdező kommentje:
amúgy is hogy lehet támogatni olyan dologban ami se neki se nekem nem jó. ennyi pénzt itthon is keresne ha a testvére mellett dolgozna
2011. aug. 18. 12:40
 18/28 anonim ***** válasza:
Kezd hülye lenni a kérdés...
2011. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
9%

óh értem, sajnálom

bocs, h olyan buta vagyok, h nem gondoltam a lelki világodra..

nehogy azt hidd, h itt minden válaszolónak kötelessége egyetérteni Veled!!!

ha felteszel egy kérdést, számolj azzal a ténnyel is, h lesz olyan, aki nem a Te álláspontod mellett rakná le a voksát

látszik, h nagyon fiatal vagy még!!

ugyanannyi jogom van itt kifejteni a véleményem, mint annak, aki azt mondja: jajj szegényke, ha szeret, akkor nem megy el.. bla bla

2011. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ejj, de gyerek vagy még. o_O Még ha pár évvel korábban élnénk, amikor még nem volt net meg webkamera és társai, de most...
2011. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!