Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha egy pasi "bombázó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy pasi "bombázó" csajt bámul meg az utcán azzal max 1-2 éjszakát tudna elképzelni, hosszútávra meg teljesen más testalkatú nővel képzeli el. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogyha van egy barátnője egy srácnak és lát egy miniszoknyás szőke cicababát (vagy akár mismilyent) akkor azzal max csak egy rövidebb kapcsolatot tudnátok elképzelni, egy teljesen más testalkatú, más viselkedésű/öltözködésű csajjal meg hosszútávra? Remélem értitek mit kérdezek..

Am ez a lányoknál is így van? Hogy egy helyes jóképű, macsó sráccal max rövid ideig maradnának egy kicsit "csúnyácskábbal" meg letudnák élni az életüket??


2008. aug. 21. 20:34
 1/6 A kérdező kommentje:
bámul* bocsi
2008. aug. 21. 20:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a két embertől függ, és mi van ha a csaj normális, rendesen ad magára, bombázó alakja van,de nem nyávog? Biztos van olyan is. Szerintem férfifüggő és nőfüggő, majd alakulnak a dolgaid ne siess előre :)
2008. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a férfi és női bombázóknak is kell h legyen férjük, feleségük nem? ha valaki pláza picsa és azért öltözik így az csak 1 éjszakára kellhet igen.. de nem midnenki aki csinos....
2008. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A magam részéről igen. Még rövid kapcsolatot sem, csak megragadja a tekintetemet.
2008. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg ha vki csinos, jol oltozkodik, jo alakja van es szep pofija nem biztos h plaza cica es nyavog. Csak sajnos ezek a lanyok igy vannak beallitva es ebbol a box-bol nagyon nehez kikerulni.. Ebben a helyzetben szenvedek en is. H szoke (termeszetes nem festett) kek szemu lany vagyok, megragadnak tekintetek, de a pasik ezt nezik bennem elsore.. volt olyan esetem h a pasi meg sem akart ismerni belulrol csak a kulso miatt hajtott. Rossz tapasztalatok es jo par pofara eses utan mar kiszurom ezeket a dolgokat, de ahhoz kellett jo sokszor csalodnom.. Mielott meg masok lehurrognanak meg lepontoznanak nem bekepzeltsegbol irtam a fentieket. Belul egy szereny erzekeny lany vagyok nagyon szep szivvel. Sajnos a macso pasik a kulsosegekre hajtanak, villogni szeretnenek, de igazabol egyik lany amasik utan nekik, nagyon keson jonnek ra h meg szeretnenek allapodni. Itt tisztelet a kivetelnek, mert van rendes macso srac is, de nagyon nagyon ritka.

Ezert igyekszem partnert talalni inkabb egy altalanos kulseju pasi koreben, aki ad magara, aki humoros, aki termeszetes, aki nem jatsza az agyat, aki ertelmes, es tudom h stabil tarsam lenne es nem csak 'arra' kellenek. Aki nem a kulsot nezi egy lanyban hanem a belsot.

2008. aug. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A barátnőmről sokat vélekednek/vélekedtek így :( Az is igaz,hogy Amikor találkoztunk én is csak egy pár alkalmas kalandot akartam tőle,hisz nekem is ez volt a sztereotípiám,hogy csak szexre jók a pláza cicák

ezzel ellentétben(saját magam is megcáfolva)4 éve élünk boldog párkapcsolatban! és attól,hogy tűsarkú és elegáns ruha,smink amiben mindenki látja,otthon átlagos és házias csajszi! akit imádok

2015. szept. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!