Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a párommal emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal emiatt?

Figyelt kérdés
Lassan 3éve leszünk együtt a barátommal és minden jó volt eddig. Párszor már szakítotam vele, mert úgy éreztem nem szeretem, de mindig kibékültünk mert rájöttem, hogy mégis kell nekem ez a gyerek. Mostanában megint azt érzem, hogy nem szeretem és a szex se az igazi, mivel nem kívánom őt és mindig kifogásokat keresek, hogy miért nem akarok vele együtt lenni. A szüleim megszerették és apukám is már úgy gondolja, hogy vele maradok és nagyon bele akarja vinni a családi bizniszbe, hogy majd együtt csináljuk ha már ő kiöregszik. Ő az első fiú akit megengedtek, hogy mellettem aludjon, eddig egyik barátomnál sem engedték meg ezt. Régóta együtt vagyunk, de az már baj ha a szakításon gondolkodom nem? Na meg a szex....de a szüleim is megszerették és ha szakítok és lesz egyúj fiúm majd esetleg lehet majd mindent újra kezdeni.. ááá nem tudom mit tegyek.Szerintetek???
2011. aug. 18. 16:43
1 2
 1/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:
46%
Ugye nem azért akarod otthagyni, mert megismertél valakit, akihez jobban vonzódsz?
2011. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
milyen bizniszbe ?:P
2011. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A szüleid véleménye ne érdekeljen ilyen szempontból. Nem a szüleidnek kell vele együtt lenni, hanem neked. Elmagyarázod nekik, hogy már nem ugyanazt érzed mint régen, kezdesz belőle kiszeretni és ezt meg fogják érteni, ha neked akarnak jót. Azt is elmondhatod, hogy megbízhatnak benned és (valószínűleg) nem fogsz valami parasztot összeszedni a mostani párod helyett. Ha úgy érzed szakítanod kell akkor szakíts.
2011. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

figyelj sztem ezt meg egyszer alaposan gondold at....ha mar volt olyan h szakitottal es megint kibeultetek mert rajottel h szereted....

de ha megis arra juttal nem kell neked mert mar kiszerettel belole akkor ne a szuleidnek tegyel eleget mert elso sorba neked kell elviselni ot es ha nem vagy szerelmes bele akkor boldogtalan leszel mellette

2011. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem ismertem meg senkit és nincs 3 személy a dologban
2011. aug. 18. 16:48
 6/19 anonim ***** válasza:
vagy ha valaki mas is van kepbe akkor is jol gondold meg
2011. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
akkor itt vannak a tanacsok....valasz kedvedre
2011. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki, azonnal szakíts!

Én ugyanis szabad vagyok ;-)

2011. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem a szüleimnek kell h jó legyen és igen átkell gondolnom, mivel ezt már eljátszottam egyszer, de ha mindig ugyanaz a probléma lép fel amikor szakítani akarok, akkor csak nem szeretem igazán. Mindig ugyan emiatt szakítottam vele... na meg a szüleim jajj olyan nehéz esetek...nehéz olyat találni aki megfelel a számukra is és ha nekik nem tetszik akkor már elrontja az egészet. Azt szereetném ha a páromat szeretnék ők is bárki is lesz az. Nehezen szeretnek meg embereket...
2011. aug. 18. 16:52
 10/19 anonim ***** válasza:
picit aterzem a helyzetedet mert en is hasonlo okokbol mar egy ideje ezen gondolkodom....es mi mar 4 eve vagyunk egyutt....es tudom h nehez,meg azt sem tudhatod h jo dontest hozol majd stb......de minel tobbet huzod annal nehezebb sztem...
2011. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!