Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a párommal úgy, hogy ne őrüljek meg a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szeretem őt,de folyamatosan veszekszünk és olyan dolgokat mond és tesz,amit nem érdemlek meg és nem hagyhatom tovább.Szívem szerint persze vele maradnék,mert ő az életem,de tudom,hogy nem szabad ennyire megalázkodnom előtte,hogy ez nem hagyhatom.Bővebben és röviden,olyanokat mond,amit normális ember nem mond a szerelmének.Folyamatosan rám kiabálja,hogy ő mennyit kerek,meg,h ő dolgozott meg a dolgokért,meg bánt a 10kg+-ért,hogy dagadt vok,mert neki egy 50kg csajra van szüksége.+ pl.olyanokat mond,hogy vagy az lesz amit ő mond,vagy mehetek.pedig ha nem ilyen,akkor eg tündéri ember,csak ha mérges,mert összeveszünk,akkor ilyen.De most ne merjem kinyilvánítani az érzéseim vagy a gondolatom,mert ilyen lesz?Tudom,hogy szeret.Már egyszer elküldtem,el is költözött és sírva jött vissza,hogy nem akar élni nélkülem.De akkor miért csinálja ezt?Tudom,hogy ott kell hagyjam,de hogyan?Ez nem egyszerű!Utána mi lesz?Meg fog szakadni a szívem a fájdalomtól?Átvészelem?Soha nem volt még fájdalmas szakításom,segítsetek!!!
2011. szept. 16. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
mi döntsük el h szakíts-e ?
2011. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Ez csak akkor nem fáj ha olyasvalakihez mész, akit már jobban szeretsz nála.


Egyébként ez egy szaros kenyér amit meg kell enni és nem lehet kisebbet kérni.

2011. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azt,hogy hogy csináljam,hogy ne fájjon annyira,hisz szeretem,de ez így nem élet!Tudom,hogy az lenne a helyes megoldás,ha itt hagynám,de félek,hogy rettentően fog fájni a hiánya!Mi lesz velem,ha nem lesz mellettem?
2011. szept. 16. 22:42
 4/23 anonim ***** válasza:

leültök,elmondod szépen a problémáidat,midnent ami a szived nyomja

a,megérti és próbál változni,és lehet hogy neked is változtatni kell majd pár dolgon

b,nem látja be.na,akkor szakits

2011. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyunk.Ő megmondta,hogy nem változtat semmin,ha így kell akkor jó,ha nem,mehetek!
2011. szept. 16. 22:45
 6/23 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Elképzeled magad 30 év múlva otthonkában, miközben a férjed (aki most a párod) egy 50kg-os csajjal hetyeg valahol munka után (te úgy tudod, hogy fontos üzleti tárgyalása van), majd haza jön, ordít veled egy sort, benyomja a tévét, és le se sz*r téged, mert nem keresel jól.

Kell ez neked?

2011. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

22.42


ha nem lesz melletted,nem lesz melletted. olyan fél évig bele fogsz őrülni, de aztán szépen lassan tudatosulni fog a dolog,és el fogod tudni engedni. nem lehet úgy csinálni hogy ne fájjon. de jobbat érdemelsz. olyan érveket kell hogy találj,amik meggyőznek akkor is ha a mélyponton vagy és szükséged van rá,úgy érzed hogy nincs értelme nélküle élni. ezek az érzések idővel elhalványodnak,aztán teljesen eltűnnek.

2011. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nagyon félek a fájdalomtól és,hogy mi lesz velem nélküle!Tudom,hogy meg kell tennem,de gyenge vagyok!Hogyan kell erőssé vállni??? :(
2011. szept. 16. 22:48
 9/23 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hasonló cipőben járunk... 20/L
2011. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nálad mi a helyzet?
2011. szept. 16. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!