Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hormontúltengés vagy mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormontúltengés vagy mi lehet annak az oka hogy nagyon vágyok vkire? 17f

Figyelt kérdés

okés hogy lehet normális


de ennyi idősen annyira nem érdeklődik senki sem a lányok iránt ,inkább lesz.rnak mindent azt úgyis lesz barátnőjük


de az is érdekes hogy barátra is ki vagyok éhezve, nem birom ki ha ne beszélnék valakivel este fészen vagy msnen, mégis javít valamit egy kapcsolaton


szeretethiány vagy nemtudom mi van velem..


nem hülye válaszokra vagyok kiváncsi hanem egyszerűekre:)


2011. aug. 18. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szexuálisan érted, vagy csak egy társra vágysz?
2011. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

kanos vagy haver:D



vagy csak egy társra vágyol ezesetbew keress egyet

2011. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
volt már barátnőd? 15/L
2011. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

dugásra is vágyom ,de elsősorban arra hogy valakivel nagyon jól megértsük egymást


érdekes mód vannak barátaim, legtöbb csak haver ,de nekem ez nem elég, "csillapítanom" kéne az igényeimet ,nem tudom mit csináljak


volt persze hogy volt:)

2011. aug. 18. 22:55
 5/13 anonim ***** válasza:
sztem teljesen normális, hogy vágysz a szexre.. de hadd kérdezzek valami személyeset. Te szőke vagy? (nem azért, mert hülyeséget írsz, hanem mert ismerek egy fiút, akinek ugyanez a gondja, és 17 éves és szőke)
2011. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ez olyan vicces :)

nem ami a hajam színét illeti barna vagyok.

2011. aug. 18. 23:21
 7/13 anonim ***** válasza:
:D köszi a válaszodat :D am tényleg az a válaményem, hogy teljesen normális, ha vágysz a szexre. :))
2011. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
véleményem* :D
2011. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem ez volt a kérdésem célja.

inkább szerelemre és aztán szexre. egyre megy

2011. aug. 18. 23:49
 10/13 anonim ***** válasza:
az szerintem meg még normálisabb.
2011. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!