Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán még érez valamit irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán még érez valamit irántam? Ebben a korban lehetséges, nem?

Figyelt kérdés

A volt barátom szakított velem fél éve. ( a kapcsolatunk körülményeit mások sem tudták volna elviselni szerintem, de itt nem részletezem), szóval az lett az eredménye, hogy kiszeretett belőlem. Kiszeretés nála=szeret, csak nem hiányzom neki annyira. Nem tudta, hogy szerelmes-e belém, de a végén belefáradt a dolgokba, és szakított.

De a kapcsolat közben eszméletlenül szerelmesek voltunk egymásba KÖLCSÖNÖSEN.

Elhatároztam, hogy vissza akarom őt kapni. Tudom, erről mi a véleménye sok embernek, de az érzéseim olyan erősek, hogy azt elmondani nem tudom, valamint megér egy próbát. Tehát nem érdekel, ha mások szerint ez megalázkodás, szerintem nem az.

Írtam neki levelet neten, és most ott tartunk, hogy levelezgetünk.

Ő mindig nézi , sokszor bejelenkezik, ráadásul most külföldön van, és onnan nézi sokat a freemailt, meg az iwiwet. Eddig nem tette.

És ír nekem. Ha írok, mindig elolvassa.

Szeretem őt, jó úton járok?

Majd ha elhívom találkozni, hogyan viselkedjek, miket mondjak, hogy sikeres legyek?

17 évesek vagyunk.

Hasznos tanácsokat adhatnátok, mert lehet, hogy kicsit nyomultam. De visszafogtam magam :)


2011. aug. 18. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jól haladsz! :) Csak így tovább! Mond meg neki a randin, hogy még mindig szereted és ha ő is úgy érez, megint együtt lennél vele. Sok sikert! :)
2011. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Elhívtam, és ezt mondta: " de ha a hülyeségeket akarod mondani, akkor most szólok, hogy nem megyek el" és egy ilyet írt :D

Szóval azért akar találkzoni.

2011. aug. 18. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
A hülyeségeket? Most arra célzott, h szereted?
2011. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem tudom.

Szerintem arra, hogy mikor írtam neki levelet, mindig elnézést kértem, ha íram.

És ezzel lefárasztottam.

2011. aug. 18. 22:59
 5/16 anonim ***** válasza:
És ne legyél nyomulós, mert így most kicsit annak tüntél :P :D
2011. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Visszafogtam magam . :)
2011. aug. 19. 14:01
 7/16 anonim ***** válasza:

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó. De ha szereted a fiút akkor próbálkozz. Lehet vele találod meg az igazi boldogságot bár 17 évesen én azt mondanám próbálkozz másokkal is. Ha ő az igazi úgyis egymásra fogtok találni :)

Sok sikert!

2011. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából ez a töltött káposzta még nincs rendesen megfőve, és meg kell még enni a javát..
2011. aug. 22. 22:15
 9/16 anonim válasza:
Mutatkozz előtte másik pasival, (lehetőleg nagyon jóképűvel) aki természetesen csak a "barátod"..... Meg fogja enni a franc.:PPP Ez az egyetlen lehetséges módja annak, h egy ilyen kapcsolatot ebben a korban visszacsinálj! :)
2011. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

add mindig önmagad, légy őszinte, nyitott. szerintem ez nem megalázkodás, épp ellenkezőleg: a szerelemért küzdeni kell.

szerintem vállald önmagad és az érzéseidet előtte! talán jó ötlet lenne, ha nem azonnal járni szeretnél vele, csak azt szeretnéd tőle, hogy legyetek barátok. mármint azt mondanád neki, hogy te ezt szeretnéd per pillanat... vagy neked ennyi elég lenne... hogy jobban megismerjétek egymást, és a kapcsolatotok fejlődhessen. Sok sikert!

2011. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!