Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan pasiról, aki nem vesz ajándékot a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz három éve, hogy együtt vagyok a barátommal, én 28 éves vagyok, ő 31, s az elmúlt szinte három év alatt szinte semmi ajándékot sem kaptam tőle az idei eljegyzési gyűrűn kívül. Sőt, én jóval többet ajándékoztam neki, mint ő nekem. Távkapcsolatban élünk, szóval nem túl gyakran találkozunk, s a találkozásaink alkalmával mindig kapok tőle egy virágcsokrot, s ennyi. Ha kirándulni, nyaralni megyünk is, mindig megfelezzük a költségeket, annak ellenére, hogy az ő fizetése az én fizum több mint négyszerese. Néha még meghív egy fagyira, de nagyjából ennyi.
2011. aug. 19. 08:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amit a 08:35-ös hozzászólásodban írtál, az azért tényleg kicsit durva:D De szerintem lehet, hogy pont azért csinálja, hogy "ne a pénzéért szeretsd. Főleg ha tényleg van neki bőven..
2011. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező

Ne figyelj a hülye kommentekre.

Undorító amit csinál a pasid fújjj,és te még ezt eltűröd??Képezeld el milyen lenne vele együtt élni,még a 60forintos ásványvíz árát is felszámolni,anyám borogass.Mikor elolvastam a lélegzetem is elállt.' hete vagyok a barátommal de nem telik el olyan nap hogy nem hívna fel hogy kérek e valamit,tegnap elment a tescoba cigit venni és felhívott hogy hozzon e vmi mert onnan hozzám jött és ez csak 1 hét a tied meg 3 éve!!!

Gondolkozz el ezen,mekkora egy undorító egy paraszt Jesszus:@:@:@:@

2011. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy tudtam, hogy nem azért adunk valakinek ajánándékot, hogy utána mi is kapjunk. Az ajándékozás önzetlen, az ajándékozót a szeretet motiválja. Ha egy férfi virágot ad minden találkozásnál a nőnek, az azt jelenti (többnyire), hogy komoly érzései vannak.

Továbbá nem hiszem, hogy kötelezsége volna az, hogy mindent helyetted fizessen, elvégre nem vagy a felesége, nincs közös bankszámlátok. Nekem se lenne pofám elmenni egy több százezres nyaralásra úgy, hogy mindent a párom fizessen. Örülj, hogy van egy ember melletted, aki szeret, és néha meghív egy fagyira. Valaki még ennyit sem kap a párjától.


20L

2011. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha úriember lenne, állná a költségeidet, mégha nemis mindig.

Pl. én barátom (jó teszemazt én 16 vagyok őmeg 20 szval nem ugyanaz a korosztály, mint ti)De pl. nekem mindig fizet. De megszoktam rá kérni, hogy felezzünk, mert nemakarom felélni a pénztárcáját :D

Dehaa törődneveled, akkor kicsit jobban odafigyelne egy nő igényeire. Meg ha odafigyelne, akkor cikinek érezné, hogy te mindig valami szépet adsz ünnepekre, őmeg kiszúrja a szemed egy csokival. Télleg nem fair.

2011. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem kérem azt, h egy tejes kirándulás költségeit ő fizesse. De fele-fele alapon azért elvártam volna. Nem pedig, h bemegyek egy múzeumba, s azt máris hozzáadja a költségeimhez. S nem kívánok fene nagy ajándékot. Mint már írtam, pl. egy meglepi egy napos piknikezés nekem bőven megtenné. Vagy mondjuk egy meglepi színházjegy. Vagyis, amikor egy olyan programot eszelne ki, aminek a költségeinek felét nem nekem kéne állanom. S nem kívánom minden héten. Egy évben egyszer bőven megtenné. Sokszor elgondolom, h ha ööszzeházasodunk, s akkor is minden fele-fele alapon lesz, akkor én teljesen leégek. Mert én vele nem tudok lépést tartani. Ha ugyanolyan lenne a bérem, persze, h megtenném, de így egyszerűen nem tudom. Pl. ha veszünk majd egy közös lakást, annak felét is nekem kéne fizetnem? meg a rezsinek is a felét.. és sorolhatnám? ez így normális, s én gondolkodom abnormálisan? Nem hinném. Soha nem voltam tudtommal anyagias, de ha a pasi jóval jobban áll anyagilag, mint a nő, s ennek függvényében vannak az anyagi igényei is, s persze elvárja, h mindennek felét a nő fizesse, akkor a nő nem fog tudni lépést tartani vele. Egyszerűen eladósodik.
2011. aug. 19. 12:20
 16/20 anonim ***** válasza:

Szóval ő szívjon, mert te nem tudsz összekaparni valamennyi pénzt... figy, egy házasság, egy párkapcsolat két ember egysége, akik igen, felesben csinálnak MINDENT. Az anyagiakat is.


Vagy a másik verzió, lehetsz valakivel a pénzért is, nem baj az, de akkor tipptoppban vezesd az überháztartást majd a házasság alatt!

2011. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Most azt a választ várod mindenkitől, hogy: Igen, a párod egy mocsok szemétláda!(?) CSAK EGY CSOKIT ADOTT! Micsoda egy állat! Gusztustalan!


Most jobb a lelkednek? Ahelyett, hogy megbeszélnéd vele a gondjaidat, itt fikázod. A helyedben elásnám magam.

2011. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a legtöbb válaszadóra!

Sztem elég durva amiket itt leírtál. Nekem volt egy olyan barátom, aki meghívott magukhoz (ott is aludtam), nem volt semmi kaja, rendeltünk 2 pizzát. Majd utána pedig szépen közölte velem, h majd az egyik árát adjam neki oda. Csak lestem, amikor forintra pontosan elkérte az 1250 ft-ot. És Ő hívott meg!

Nálunk meg bőven evett, ivott, volt egy csomó kaja, hogy nézett volna ki, ha én közlöm vele, h megettél 3000 ft-nyi kaját, tessék szépen kifizetni.


Szóval sztem beszéld meg a barátoddal, mondd el neki azt amit ide leírtál. Majd írd le mit mondott!

2011. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15:31 ez teljesen más szitu, amit te leírsz, mert ők mindent feleznek...
2011. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
hát nekünk is ez volt az utolsó felezésünk elhiheted!!
2011. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!