Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak, mivel jelezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, mivel jelezzem neki, hogy ennél többet várok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár hónapja ismerkedtem meg és kezdenek köztünk alakulni a dolgok. Nagyon jól érezzük egymást együtt. Találkoztunk már csak egy sétállgatás erejéig, bulizunk is együtt sokat.... de pl nem tud soha telefonon felhívni, mert nincs pénz a telóján. Csak anyukája telefonján tud esténként felhívni. És ez nagyon nagyon rossz. Ami meg tényleg nagyon furcsa a számomra, hogy eddig még egy virágot nem kaptam tőle.. tehát az ilyesmi neki eszébe sem jut. De nekem az ilyen apróságok nagyon fontosak! Úgy érzem azok ellenére h már nagyon megkedveltem, nem tudja nekem meg adni azt, amire vágyom, amit várnék tőle. Meg nemtudom, hogy ő mennyire vesz komolyan.. legutóbb, amikor bulizni voltunk, alig szólt hozzám. Meg sem fogta a kezem.. Nem jött velem táncolni.. és ilyet még azelőtt nem csinált..aztán együtt aludtunk, tök összebújtunk, meg minden.. és másnap megint ugyanaz folytatódott. Nem jött oda, még meg sem ölelt. :'( Kezdek elbizonytalanodni, pedig egyre jobban megkedvelem.. de ezzel emiatt egyre nagyobb csalódást okoz.. és nem tudom miért ilyen, egyszerűen nem értem. Szeretném a tudtára adni, diszkréten közölni vele, hogy ennél sokkal többet várnék. Szerintetek h tudnám ezt éreztetni vele?? Légyszi adjatok valami ötletet!


L/ 16 F/ 19


2011. aug. 19. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy beszélj verle hogy neked mikell vagy keres egy pénzes ürgét mert ennek még virágra se futja
2011. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Istenem, tele van ilyen kérdésekkel itt minden. Keress egyet és ott lesz a válasz...
2011. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát pnt nem ilyen válaszokat szeretnék...
2011. aug. 19. 12:49
 4/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:

A mai lányok többsége nem kedveli a romantikát, ezért úgy gondolja, hogy a virág már elavult szokás. Mivel hivatalosan még nem vagytok együtt, ezért a kezed se fogja meg, de amikor együtt vagytok, akkor valamivel többet tesz.

SZóval jobb lenne ha beszélnél vele. ROntani nem sokat tudsz a helyzeten.

2011. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de mit mondjak neki? nem akarom megbántani!
2011. aug. 19. 13:00
 6/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:
itt az számít, hogy hogyan mondod
2011. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget..... :///
2011. aug. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!