Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na, járt így vki már, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, járt így vki már, vagy csak én? Ti mit reagálnátok erre? Többint lent.

Figyelt kérdés

Ezt a történetet azért szeretném megosztani, hogy létezik ilyen ember is…

Anettet január elején ismertem meg a facebookon. Összejöttünk. Volt tali is, szal távkapcs volt. Július 16-án volt tali, jó nap volt, örültük egymásnak meg minden, rendben volt a kapcsolat. Egy faluban találkoztunk. Később elment a mamájához nyaralni egy városba (pár nap múlva). Szépen ment minden egy bizonyos napig, amíg nem kezdett el furcsán viselkedni. Ez július 23-án volt, szombaton. Észrevettem rajta, hogy a viselkedése nem a megszokott, amikor írt. Láttam rajta h zavart volt. Kérdeztem mi a baj, meg minden és nem mondta el. Titkolózott. Órákig lelépett, azt se tudtam, mi van vele. Ez ment így pár napig. Totál kész voltam idegileg, nem tudtam, mi van, volt h egy napig se írt.(a nem írásnak az oka, az volt, hogy elment a barátaival inni, nem mondta nekem, akk már kezdett bejönni neki egy gyerek, ezt nem mondta el.) Július 24-25-én szakítottunk, mert Ittam előtte nappal, ez volt a kifogás a szakításra. Felhívtam telón, könyörögtem, hogy jöjjünk össze megint. Megtörtént, csak facebookon nem tette kapcsolatba, mert neki idő kell. Megértettem. Telóba szakítás után azt mondta, hogy egy másik gyerekkel lógott, ivott, meg vigasztalta. Mondtam, hogy semmi baj, biztos szarul lehetett. Én jó pár heten keresztül mondtam neki, tegyük már kapcsolatba, azt mondta majd talin. De a hetek alatt érdekes dolgok történtek. Míg nekem azt írta, hogy szeret, másoknak utat engedett, pasizott. Megtudtam, kérdeztem, hogy most akk mi van? Azt mondta csak értem lerázza a gyereket (majdnem összejöttek). Augusztus elején visszament a faluba, ahol talizni szoktunk. Ő a hetek alatt fura viselkedést nyomott mindig. Talit beszéltünk meg augusztus 14-ére (vasárnap). Előtte napokban (szerdán) mondtam egy barátomnak, hogy írjon már rá, mert ezt nem bírom, nem mond el semmit sem, meg stb. Ráírt, és írta neki, hogy egy másik gyerek tetszik neki (akivel ivott), az exét (engem) meg totál letagadott, de mindenki előtt. De a gyrekre is ráírt egy barátom, neki azt mondta, lehet hogy bejön neki az Anett. Felvettem gyereket facebookon barátnak és erre totál kiakadt Anett. Írtam neki, mi legyen így, hogy neki más jön be, szakítani akarok. Azt írta ne szakítsunk, megváltozik, adja neki utolsó esélyt. Elismerte, mit tett. Adtam neki utolsó esélyt. Így tali is megvolt, aztán írt a gyerek neki face-en. Kérdeztem, hogy mit és nem mutatta meg. Ismét fura volt. Megígérte, hogy tali után kapcsolatba leszünk facebookon is. Ezt elhalasztotta kedd 23 óra utánra, de pont kedden ment vissza a városba, ahol van a másik gyerek, ez Attila. Kétlem, hogy véletlen lenne. Ez úgy jön ki eddig, hogy be akar próbálkozni a gyereknél, ha összejön vele marad, ha nem akk ott vok másodiknak. Én kiakadtam, amikor meghallottam, hogy csak akkor akarja. Szerdán kapcsolatba nyomtuk. Megint ment inni az Attilával, mondtam neki, hogy ne lógjon vele, főleg nem részegen. Másnapra szakítottunk. Már kezdett összeállni bennem a kép. A hetek alatt flegmán írt, meg ilyenek. Csütörtökön volt a szakítás, előtte délelőtt furán írt, lelépett megint. Nem mondta hova, de mondta, hogy elmegy, nem írt. Közben fent volt facebookon, láttam, hogy inni megy azzal e gyerekkel. Írtam neki, vége. Este írta, hogy smárolt azzal a gyerekkel… ennyit jelentettem, aznap már más kell neki. Egy hozzászólásba is írta, hogy neki már tavaly óta tetszik a gyerek… kihasznált, hogy legyen valakije addig, csúnyán játszott. Jól kitervelte az egészet, csak engem meg akart tartani másodiknak, nem jött össze, szakítás után már nem is könyörögte vissza magát, sértegetett. A kapcsolat alatt minden hibát, rám akart fogni, azt is amit Ő követett el. Undorító. A játékról meg annyit h júliustól augusztusig mindent kitervelt. Tudta mi fog jönni, csak azt nem, hogy elegem lesz és elcsúszott azon, hogy elmondta másnak, neki másik pasi tetszik. Arra akarta fogni, hogy nem tudta miért szakítunk, tudta jól… Szép játék volt, csak én lettem a nagy vesztes… Nem tudom felfogni, hogyan tehette ezt, én neki egy senki voltam és vagyok…


2011. aug. 19. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ebből csak azt olvastam el h Anett, de ezek szerint beszoptad...
2011. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És szerinted ezt el is fogom olvasni?
2011. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajt
2011. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam.Kicsit zavarosan írtad le,de nagyjából érem.Én nem jártam még így,és nem is szeretnék.És azt reagálnám hogy törölném őket ismerőseim közül,talán még tiltanám is aztán nem foglalkoznék vele...Soha többet.Keresnék valaki mást aki megbecsül és nem én lennék neki a második...és talán valakit aki közelebb van hozzám.Úgy talán nem tudnának így átejteni.
2011. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Vágom. Te a gép előtt ülsz míg a csajod a valódi életben bulizik.

Min csodálkozol? Nem vágom. "Nem tett kapcsolatba a fészen hogy mindenki lássa!" Jujj. Komoly problémák.

Lehet nem a gép előtt kellene élni tesó.

2011. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit mondok,hogy elég pár mondat leírva,online beszélgetés pár fotó és már bele lehet könnyen szeretni egy nőbe.


Nem szabad így ismerkedni...Próbálj meg ezentúl a való életben élni,mert akit így ismersz meg,azt valójában sose fogod megismerni.

2011. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:30

iagazad van és azt is tettem


A válasz megírásának időpontja: ma 15:51

látom nem érted. Nem ülök a gép előtt, unalmas és vannak barátaim, ink velük vok, hétvégén meg buliii vagy kocsmaa. Am meg nem ismered Őt, és ez csak kérdeztem, hogy Ti mit tennétek.


A válasz megírásának időpontja: ma 16:24

Adom. Többet így sose, meg nem is hittem benne, szándékomban se állt annyira, csak úgy jött


Köszike a kommenteket :) és téll kicsit össze vissza sikeredett :S meg hoszúra, de rövidebben meg nem ment

2011. aug. 19. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!